Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy widzieliście, ale ja padłem:hehe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe anulowali wynik walki pudziana z thompsonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he, ciekawe kto im podmienil karteczki z notkami sedziow...... very interesting...:D:D

 

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

 

patryk jestes?? albo robert?? obojetnie ktory, byle by byl inteligentny;)

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tam? A ja wiem czym inteligentny...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ello

 

Koledzy mam pytanko. Spręzyny od Bory podejda do pasaciny? Nie jestem pewny, ale chyba powinno pasowac? Mam chec troszke obnizyc pasacine. U wszystkich normalnie siedza, a moj jest wysoki jak polonez (tył zawsze był wysoki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
walcze z etka... jak wiatrakiem... cos pod win 7 64 hardlock nie chce mi dzialac...

Nie pomogę-moja na xp śmiga i nawet nie mam ochoty instalowac na nowym lapku.

 

Pradziadek/dziadek? Nazwisko widze to samo..

 

---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

 

Spręzyny od Bory podejda do pasaciny

Raczej wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziadek

Ty nie w pracusi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj passek dostal nowy filtr powietrza firmy K&N i roznica jest spora w porownaniu z tym starym co nie wiem ze mozna bylo nazwac filtrem,teraz autko chodzi jeszcze bardziej gladko i szybciej sie wkreca na obroty nie wiem jak to jest ale wydaje mi sie ze przy takim przeplywie powietrza jest i pare koni wiecej moze z 2 :)

 

[ATTACH=CONFIG]70697[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70698[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70699[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70700[/ATTACH]

Edytowane przez kubik fr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziadek

Gratulacje.

 

Ty nie w pracusi??

Dziś na kursie byłem. I znów, tak jak i miesiąc temu dzieciak się pochorował i Marzena musiała nie iść do pracy, żeby z nią zostać-to samo jutro, bo też tam jadę, tylko zamiast nudnych pisanin i wykładów to mnie do ciężarówki wsadzą i wio w miasto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro nie wyjezdzam z domu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj passek dostal nowy filtr powietrza firmy K&N i roznica jest spora w porownaniu z tym starym co nie wiem ze mozna bylo nazwac filtrem,teraz autko chodzi jeszcze bardziej gladko i szybciej sie wkreca na obroty nie wiem jak to jest ale wydaje mi sie ze przy takim przeplywie powietrza jest i pare koni wiecej moze z 2

to ile czsu nie wymieniales tego filtra??? lekko zuzyty bym powiedzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ile czsu nie wymieniales tego filtra??? lekko zuzyty bym powiedzial

Glupio pisac ale nie zagladalem tam od kiedy mam go czyli jakies 4 lata :debil:debil:debil:debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Glupio pisac ale nie zagladalem tam od kiedy mam go czyli jakies 4 lata

 

ale pisles ostatnio ze passat na przegladzie byl i co nie wymienili go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale pisles ostatnio ze passat na przegladzie byl i co nie wymienili go?

no raczej na pewno go nie wymienili bo nie sposob byloby go tak zapchac przez ten krotki czas

konowaly angielskie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jutro nie wyjezdzam z domu

 

Spoko, dość daleko od Ciebie ;) Ode mnie to godzina drogi na północ, dobrze, że służbowe auto dostaje, bo bym na paliwo trochę wydał.

 

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

 

Glupio pisac ale nie zagladalem tam od kiedy mam go czyli jakies 4 lata

:zeco

 

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:13 ----------

 

no raczej na pewno go nie wymienili bo nie sposob byloby go tak zapchac przez ten krotki czas

konowaly angielskie!!!

I dlatego jesli nam na aucie zależy to trzeba zakasać rękawy i zrobić samemu. A jesli komuś się nie chcę lub nie potrafi, to lepiej, żeby miał kasę na naprawy lub zmianę auta bo mechanikowi raczej nie można zaufac-takie przynajmniej moje doświadczenie w tej kwestii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie z racji tego ze uszkodzeniu ulegl miedzy innymi intercooler w moim aucie to chcialbym zaloyc FMIC i tutaj pytanie do posiadaczy takowego albo do ludzi w temacie czy ten z linka podejdzie do Passata i który zestaw rur bo jest tego sporo na ebay

http://www.ebay.co.uk/itm/310204072463?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

http://www.ebay.co.uk/itm/FRONT-MOUNT-UNIVERSAL-INTERCOOLER-GOLF-VW-AUDI-TURBO-/190377113885?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c535c391d

http://www.ebay.co.uk/itm/FRONT-MOUNT-UNIVERSAL-INTERCOOLER-GOLF-VW-AUDI-TURBO-/190377113885?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c535c391d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale pisles ostatnio ze passat na przegladzie byl i co nie wymienili go?

Tak byl na przegladzie al oni maja tam swoje tajne procedury ktore im mowia co i kiedy trzeba wymieniac :debil i co roku jak do mnie dzwonia to mnie informuja co wypada do wymiany,ale teraz na pokrywie filtra jest naklejka dla nich ze maja zabiearc lapska od filtra :mlask z pozdrowieniami od firmy K&N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dlatego jesli nam na aucie zależy to trzeba zakasać rękawy i zrobić samemu. A jesli komuś się nie chcę lub nie potrafi, to lepiej, żeby miał kasę na naprawy lub zmianę auta bo mechanikowi raczej nie można zaufac-takie przynajmniej moje doświadczenie w tej kwestii

 

oj Patryk nie moza tak generalizowac i wrzucac wszystkich do jednego wora bo nie wszyscy sa tacy do bani:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj Patryk nie moza tak generalizowac i wrzucac wszystkich do jednego wora bo nie wszyscy sa tacy do bani:fajny

Dokladnie tak ja nie mam czasu na wykonywanie prac przy aucie oprocz mycia ale na serwis nie moge powiedziec zlego slowa dbaja o auto jak o swoje wlasne a jak jestes z nimi caly czas to daja naprawde dobre znizki 2 lata temu skonczyla mi sie gwarancja i miesiac po mialem problem ze skrzynia to tak zrobili ze zalozyli nowke i podciagneli to pod gwarancje zaoszczedzilem wtedy ponad 2000 £:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności