Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

jednak leszcze i ignoranci jezdza po naszych europejskich drogach. ja bym sie normalnie zatrzymal i temu z mercedesa nastukal.

cisnienie mi od razu skacze do niebotycznych poziomow jak cos takiego widze.

 

tez miałem taki przypadek w belgi gdzie kretyn stara bmka zaczął hamowac ze 140 do zera na srodkowym pasie bo nie wiedział gdzie ma jechac, pózniej w porcie podszedł i przeprosił :dobrze ale było naprawde blisko

 

Jacku podaj nazwe tej firmy o której mi mówiłes (kurtka i buty) to poszukam moze znajde jakas promocje dla ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie już kupiłem;)

http://www.gooutdoors.co.uk/berghaus-arctic-gemini-3-in-1-mens-waterproof-jacket-p101865

http://www.gooutdoors.co.uk/north-ridge-corrie-event-p145779

specjalnie do colchester pojechałem bo kurtka jest w promocji. buty miały być inne bo miały być

http://www.gooutdoors.co.uk/meindl-mens-vakuum-gtx-boots-p106690

ale szkoda mi kasy tyle było wydawać

ale te co są też są ok.ale jakbyś te drugie znalazł za fajną kaskę to wezmę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos mial namiar na stalowki 15ki do paska to prosze o wiadomosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie ich wygielo z tymi cenami felg.

Luke w pl dostaniesz za okolo 50-70 pln/szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

taki statek zakupiłiśmy w firmie nie miałem jeszcze niestety okazji jechać nim ale myslę że już

niedługo jakaś trasa się trafi :)

jest to TGL 12.220 w automacie, klima tempomat itp [ATTACH=CONFIG]69697[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69698[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69699[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69700[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69702[/ATTACH]

 

a tak poza tym to zaczynamy weekend panowie :drinks::zdrowko:

 

żony passat mot oblał czego się spodziewałem bo lewea strona miała spore luzy na wachaczach

więc mamy nowe wachacze

niestety ale poprzedni właściciel założył tanie wachacze i wytrzymały tylko 20 tys mil

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemka

taki statek zakupiłiśmy w firmie nie miałem jeszcze niestety okazji jechać nim ale myslę że już

niedługo jakaś trasa się trafi :)

jest to TGL 12.220 w automacie, klima tempomat itp [ATTACH=CONFIG]69697[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69698[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69699[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69700[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69702[/ATTACH]

 

a tak poza tym to zaczynamy weekend panowie :drinks::zdrowko:

 

żony passat mot oblał czego się spodziewałem bo lewea strona miała spore luzy na wachaczach

więc mamy nowe wachacze

niestety ale poprzedni właściciel założył tanie wachacze i wytrzymały tylko 20 tys mil

 

 

Ladnie wygladaja te nowe many ale wielkosc kierownicy poprostu dobiaj ... nie wiem jak jest akurat w tym modelu ale ostatnio w firmie zakupili kilka nowych manow i jak wsiadlem to poczulem sie jak w autobusie ... Miales takie wrazenie ??? czy wogole jeszcze nim nie jezdziles ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest ktoś kto mieszka w Swindon lub niedaleko?miałbym coś do odebrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ladnie wygladaja te nowe many ale wielkosc kierownicy poprostu dobiaj ... nie wiem jak jest akurat w tym modelu ale ostatnio w firmie zakupili kilka nowych manow i jak wsiadlem to poczulem sie jak w autobusie ... Miales takie wrazenie ??? czy wogole jeszcze nim nie jezdziles ??

 

 

No jeszcze nie jechałem dopiero co przyprowadzony w tym tygodniu, były 3 trasy ale auto

tak się spodobało mojemu menagierowi że sam w nie pojechał :)

Co do dużej kierownicy to normalka w ciężarówkach wszystko musi być duże ;)

 

 

Koledzy jest ktoś kto mieszka w Swindon lub niedaleko?miałbym coś do odebrania

Jacku ja mieszkam w dursley i mam do swindon około godziny jazdy

w ten weekend nie mam czasu bo wziąłem się za malowanie i przy aucie muszę pogrzebać ale może coś by mi się udało wygospodarować w przyszły weekend napisz co jest do odbioru i podaj najlepiej post code jak masz bo jak jest niedaleko M4 to praktycznie codziennie

wracam tam tędy z londynu tylko bywa że są to okolice godziny 20.00 jak by to nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku ja mieszkam w dursley i mam do swindon około godziny jazdy

w ten weekend nie mam czasu bo wziąłem się za malowanie i przy aucie muszę pogrzebać ale może coś by mi się udało wygospodarować w przyszły weekend napisz co jest do odbioru i podaj najlepiej post code jak masz bo jak jest niedaleko M4 to praktycznie codziennie

wracam tam tędy z londynu tylko bywa że są to okolice godziny 20.00 jak by to nie przeszkadzało.

Maćku spoko. na razie wszystko w powijakach bo dopiero aukcja jest w trakcie

http://www.ebay.co.uk/itm/270851244290?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649http://www.ebay.co.uk/itm/270851244290?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

choć myślę że godzina drogi to bez sensu szkoda Twojego zachodu i czasu.zobaczymy na ile się zakończy wtedy będę myślał. mam kolege w bath jak będzie warto i kupię to chyba jego poproszę. Ale dziękuję serdecznie za propozycję. zapytam o post code a nóż widelec będzie blisko m4 to dam Ci znać Maćku.jeszcze raz duże dziękuję:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malowanie odpuściłem dzisiaj i poszedłem do auta założyłem hid-a 4300K

czekam aż się ściemni i jede zobaczyć efekt :)

 

 

 

Jacku jak coś to daj znać coś się zorganizuje

 

 

 

-----

 

22.12 korkta softu wsumie to nowy program nie korekta :D:D

 

miał być dynosoft katowice ale będzie soft-tuning kłodzko :):

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś wreszcie wymieniłem płyn hamulcowy, różnica kolosalna;)przy okazji padlinka została umyta i odkurzona

dafota.3.1gv1321115725f.jpg.smIMAG9939.jpg&th=6240dafota.3.5wv1321115724f.jpg.smIMAG9940.jpg&th=1908

w tle wyburzanie wieżowca na mojej wsi;) w pierwszej wersji miał zostać wysadzony ale był protest i wyburzaja tak jak widać

 

---------- Post added at 17:53 ---------- Previous post was at 17:36 ----------

 

22.12 korkta softu wsumie to nowy program nie korekta
no to piknie;) Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22.12 korkta softu wsumie to nowy program nie korekta

 

miał być dynosoft katowice ale będzie soft-tuning kłodzko

SUPER no to mamy spota w klodzku ;)POZDER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś wreszcie wymieniłem płyn hamulcowy, różnica kolosalnaprzy okazji padlinka została umyta i odkurzona

 

w tle wyburzanie wieżowca na mojej wsi w pierwszej wersji miał zostać wysadzony ale był protest i wyburzaja tak jak widać

 

jacenty02 powiem ci że ładnie ten twój Passat się prezentuje z tymi lakierowanymi listwami malowałeś tutaj czy w kraju tak z ciekawości?

 

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

 

siemka

taki statek zakupiłiśmy w firmie nie miałem jeszcze niestety okazji jechać nim ale myslę że już

niedługo jakaś trasa się trafi

jest to TGL 12.220 w automacie, klima tempomat itp Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 2011-11-11 08.06.22.jpg Wyświetleń: 31 Rozmiar: 58.9 KB ID: 69697Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 2011-11-11 08.06.30.jpg Wyświetleń: 29 Rozmiar: 39.1 KB ID: 69698Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 2011-11-11 08.06.39.jpg Wyświetleń: 30 Rozmiar: 52.5 KB ID: 69699Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 2011-11-11 08.06.52.jpg Wyświetleń: 32 Rozmiar: 46.5 KB ID: 69700Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 2011-11-11 08.07.11.jpg Wyświetleń: 30 Rozmiar: 49.9 KB ID: 69702

 

a tak poza tym to zaczynamy weekend panowie

 

żony passat mot oblał czego się spodziewałem bo lewea strona miała spore luzy na wachaczach

więc mamy nowe wachacze

niestety ale poprzedni właściciel założył tanie wachacze i wytrzymały tylko 20 tys mil

 

matho78 a jak tam Man posiada ogranicznik czy twoja firma się w takie bzdety nie bawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacenty02 powiem ci że ładnie ten twój Passat się prezentuje z tymi lakierowanymi listwami malowałeś tutaj czy w kraju tak z ciekawości?
dziękuje bardzo mi miło. malowałem sam tutaj. puszka sprayu i jechana;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo mi miło. malowałem sam tutaj. puszka sprayu i jechana;)

Trzeba bylo pomalowac caly dol wydaje mi sie ze by bylo ladniej cos jak u mnie

[ATTACH=CONFIG]69744[/ATTACH]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

 

 

matho78 a jak tam Man posiada ogranicznik czy twoja firma się w takie bzdety nie bawi

 

jeżeli chodzi Ci o ogranicznik prędkości to niestety wszystkie ciężarówki muszą to posiadać

takie sa przepisy 90 km/h i ani kilometra szybciej niektóre firmy zmniejszają limit nawet do 80 km/h

 

 

SUPER no to mamy spota w klodzku ;)POZDER

 

super to widzimy się w kłodzku :)

Rafał ja bym chciał zrobić delikatny program w okolicach 180/380 ale wmiare płasko

nie wiem jak ma się moje sprzęgło narazie jest ok ale nie wiem ile wytrzyma po programie

wprzyszłości zmiana sprzęgła może jednomas i ewentualnie korekta

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Malowanie odpuściłem dzisiaj i poszedłem do auta założyłem hid-a 4300K

czekam aż się ściemni i jede zobaczyć efekt :)

 

Możesz zdradzić co to za zestaw ? i czy 4300K wystarcza ? , Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności