Skocz do zawartości
Gość kinga

[Archiwum] 23.01.2010 Spot Stare Lotnisko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kinga

Dnia 23.01.2010 r o godz 16 spot

na starym lotnisku naprzeciwko Krokusa

 

 

Ostatnio dopisywały super warunki, z nadzieja ze i tak będzie tego dnia proponuje spróbować uderzyć w weekend na lotnisko na Zimowe Wariactwo

;). Istnieje pewne ryzyko, że nie tylko ja wpadłam na taki pomysł i pojawi się tam większa ilość chętnych wrażeń – na to nie mam wpływu, dlatego wypadało by skombinować plan zastępczy :rolleyes: Mile widziane propozycje czy to jakaś knajpka, czy też ktoś zna i poleca inne miejsca, gdzie można będzie puścić wodze fantazji i zaszaleć (oczywiście w granicach rozsądku).

Jak zmarzniemy, żeby się ogrzać pojedziemy do restauracji "Oberża pod Czarnym Koniem" http://www.oberza-krakow.pl/content/view/58/67/ będzie to ok godz 18. Jeśli ktoś z przyczyn losowych nie dotrzec na lotnisko, Serdecznie zapraszam do przybycia wlaśnie tam.

 

 

Ponieważ nie każdy wie jak dotrzec na lotnisko, możemy sie spotkać o godz 16 pod M1 przy stacji Neste - nie bedzie problemu zeby sie odnaleźć i potem wspolnie wyruszyc na stare lotnisko.czekamy 15-20 minut

M1 Centrum Handlowe, Kraków, al. Pokoju 67

 

dla przyjezdnych mapka jak dojechac do m1:

mapka1.jpg

załączam ta mapke z myślą o przyjezdnych ze Śląska. Jedziecie tak jak pod Krokusa ( tam gdzie spotykalismy sie np z okazji rozpoczecia, zakończenia sezonu VW) mijacie go (mając go po lewej

;) ) i na 2 swiatlach skrecanie w prawo i jedziecie caly czas prosto (miniecie jedne światła, potem pod wiaduktem) i na światłach ( na rondzie ) pojedziecie prosto po prawej ręce bedziecie widziec juz M1 i stacje Neste i na nastepnym skrzyżowaniu dajecie w prawo i jedziecie tak jak pod sklep na pewno wczesniej Nas zobaczycie :)

 

dla spoźnialskich mapka jak dojechac na lotnisko: (pozwolilam sobie skorzystać z mapki stworzonej przez uszk-a)

 

lotnisko.jpg

 

 

Serdecznie Zapraszam Wszystkich z Regionu jak i również zaginione Owieczki, które są w pobliżu :D

 

Lista chętnych:

 

1. kinga

2. elmi_k

3. Miły 95%

4. Rayan

5. Fistaszek

6 laska404 95%

7. kyniu 95%

8. Robuś

9. polo

10. Sarmik 99%

11. Mito

12. Jacenty64 95%

13. Izia + _Piter_

14 GekooN

15 MisiekAHU

16 brzoska

17. Michael Jackson zwany Artujem

18. Oloko25 75% :D

19. piotrek84

20. johny x 80%

21. kruk 100% ( ja nie to pełne wziernikowanie od*ytu)

22. dodix

23. obek11

24. korexus

25. lew_72

26. kuczi

27. Mysiorek

28. Pjotrm

29. Zyndrink :635:

30 ...............

Edytowane przez kinga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to jak wszyscy tak obiecują to i może mnie sie uda na chwilę podjechac.tylko mój pasio ma teraz brzydkie zimowe zardzewiale fele i mi wstyd;/ chyba że uznamy nowy trend,jak są auta rosty to i mogą być rosty fele:)

 

A ja mam porysowanego...(samochód oczywiście!):D:D:D

 

Ale się pie*****cie z tym wyglądem i sprawnością!!

Nie liczą się autka tylko LUDZIE!!!

 

Potwierdzam!

 

Kurza Twarz! Ikony Alkoholowego Kąciku Passata będą :D a ja niestety nie mogę przyjechać:mad:Niefortunnie mam w tym tygodniu dawno planowaną imprezę.(niefortunny to będzie niedzielny poranek...)

Może następnym razem;)

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie .

Kindze -za org ,.piotrkowi84- za transport pod drzwi , miłoszowi ,kyniowi,zyniemu,kucziemu -za próbę reanimacji radiowozu :637:.wszystkim za przybycie -oby do wiosny :D

ps. piotrm -v6 daje radę :D

IMG_0004.jpg

IMG_0005.jpg

IMG_0006.jpg

IMG_0007.jpg

IMG_0008.jpg

IMG_0009.jpg

IMG_0010.jpg

IMG_0011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za spocika jak zawsze było przesympatycznie. Miło było zobaczyć starych ziomali i nowych userów. Fakt iż przybyło tylu nowych kolegów i koleżanek świadczy o ty iż grupa małopolska staje na nogi i będzie tak jak dawniej :ok: .

Kinga :padam: spocik wzorcowy , wszystko zapięte na ostatni guzik (tylko coś w tym Kraku nieteges macie z ogrzewaniem :rotfl:). Fajowy pomysł z tymi dyplomami (:padam: ukłony dla żiri :D Kinga,Varcan ) ja z mojej strony obiecuję , że następnym razem w kategorii Efektywny przejazd obniżę trochę poprzeczkę żeby Was znowu nie zdeklasować :rotfl:

 

No nie sądziłem, że aż takie wrażenie na tobie wywrze mój głos

Danio sądząc po minie Twój przepity głosik naprawdę masz dar zobacz na minę Marty

p1190750.th.jpg

 

Tutaj Moja ekipa pod znaku srebrnego prodiża :D:

p1190778.th.jpg

 

Pozdrowiam Miłosz :provw:

P1190738.JPG

P1190741.JPG

P1190745.JPG

P1190746.JPG

P1190748.JPG

P1190750.JPG

P1190752.JPG

P1190764.JPG

P1190769.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto obiecane fotki ;)KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja wrzucam parę fotek link : http://neskavw.fotosik.pl/albumy/727280.html

mina Miłego mówi wszystko - czytam w jego myślach : towarzystwo wyśmienite , browarka i jedzonka pod dostatkiem , szaleństwa na placu były czego chcieć więcej Spocik Prima Sort :D

504665518d110933m.jpg

a tu jeszcze coś wyczajone w menu przez Kuczlawa , ciekawe czy z nieświeżego też mieli :D

041b104bdd573b9dm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość obek11

I troszkę zdjęć z naszego aparatu:) tylko tyle bo reszta nie wyszła za bardzo chyba z tego mrozu:/ ale chociaż troszkę jest;)

dscf1354.th.jpg

dscf1351e.th.jpg

dscf1348.th.jpg

dscf1346p.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności