Skocz do zawartości
kruzi

przepalające się postojówki

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

no właśnie patrze a tu poostojówek brak - dziwne - wcześniej miałem diodowe - padła jedna wiec zmienilem na zwykle zarowki - teraz po kilku miesiac znow ich nie mam,,,padły obie

 

szybko sie przepalaja coś ...

boryka sie ktoś z czymś takim...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do LED'ów to zależy jakie uda Ci się kupić...Możliwe jest że przy zwykłych żarówkach trzęsie Ci się reflektor i żarówki padają,ale jakoś nie wydaje mi się ;) Sprawdź jeszcze jakie napięcie dochodzi na postojówki przy wyłączonym jak i załączonym silniku.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekkie drganie reflektora nie ma wpływu na długość świecenia żarówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lekkie drganie reflektora nie ma wpływu na długość świecenia żarówki
Zależy jak lekkie...Uwierz mi,ale na firmie średnio raz na miesiąc pada parę sztuk i to postojówek,o H7 nie wspomnę...Także ma wpływ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma. Nieraz jak uda się kupić lepsze żarówki (diody bo te używam) masz dłuższą ich żywotność. Z żarówkami miałem to samo, chociaż troszkę dłużej wytrzymywały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H7 mi się przypalają :(

Czy zwracacie uwagę na firmę produkującą świeczki, są lepsze i gorsze? Kupiłem philipsy i wytrzymały tylko rok (20 tys km), stary kilkuletni jeden osram jeszcze świeci.

Rok wytrzymałości to dużo ? Ile wytrzymują u Was?

Jak sprawdzić czy reflektor drga(?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sprawdzić czy reflektor drga(?)

odpalasz silnik, wychodzisz z auta i patrzysz na reflektor :D

Albo wieczorem podjedź pod ściane i zapal światła, na ścianie zobaczysz czy światło "skacze"

Ja u siebie nawet w korku na samochodzie z przodu widze że mi lampa drga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H7 mi się przypalają :(

Czy zwracacie uwagę na firmę produkującą świeczki, są lepsze i gorsze? Kupiłem philipsy i wytrzymały tylko rok (20 tys km), stary kilkuletni jeden osram jeszcze świeci.

Rok wytrzymałości to dużo ? Ile wytrzymują u Was?

Jak sprawdzić czy reflektor drga(?)

Te żarówki(H7)to moim zdaniem ogólny niewypał :D To chyba zależy na jaką trafisz,u mnie jak narazie nic się nie dzieje a jeżdżę około roku i świecą nadal...Z tego co pamiętam to żarówki Osram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zastosujcie stabilizator napięcia http://www.elektroda.pl/rtvforum/files-rtvforum/filtr_1596.jpg koszt zbudowania takiego to jedynie 5 PLN a problem z przepalającymi diodami się skończy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy zastosujcie stabilizator napięcia http://www.elektroda.pl/rtvforum/files-rtvforum/filtr_1596.jpg koszt zbudowania takiego to jedynie 5 PLN a problem z przepalającymi diodami się skończy. Pozdrawiam.

Tak jak już pisałem dość dawno w innym poście-ja problemów z diodami nie mam,zastosowałem taki stabilizator i nic się z nimi nie dzieje-prawie rok już wytrzymały ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na postojach z przodu mam diody (białe zimne) już 18 miesięcy. Płaciłem po 18 PLN za sztukę. Reflektor bi-ksenon HELLA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na postojach z przodu mam diody (białe zimne) już 18 miesięcy. Płaciłem po 18 PLN za sztukę. Reflektor bi-ksenon HELLA.

18PLN-to chyba flux'y.Do nich nie trzeba żadnych stabilizatorów bo poprostu to jest już dobre wykonanie ;) 18 miesięcy to dobry wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności