Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

to cos jak to Polo >

tylko bardziej dla fanów TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to idzie!!:659:

Malutkie polo i 1047 koni - niezła para hehe

 

Jeśli wierzyć Niemcom, maksymalna prędkość to około 300 km/h.

 

Myślę że poszedłby więcej, ale nie mogą znaleźc takiego śmiałka który ma albo na tyle odwagi albo rozumu żeby przekroczyc 300km/h tym "miejskim samochodzikiem":D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to cos jak to Polo >
tylko bardziej dla fanów TDI
roznica w kucykach jest mega zauwazalna...o silniku nic nie pisza:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziąłem na żywo podobne na ostatnim cultstyle.de. całe wykonane jest z laminatu, szybki plastikowe etc silnik centralnie ustawiony z tyłu, właściciem mówił ze ma ok 1000PS i powiem tylko tyle: miażdży!

a oto fotki tej polówki:

dscf2528c.th.jpg dscf2527e.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jeździ-to pewnie lata ;) Cóż,chętnie bym sprawdził jak się sprawuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, kupując nowe ferrari trzeba liczyć się z tym, że jakieś ponad 30letnie polo może Cię objechać jakbyś stał w miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdził bym nawet objechać jak byś się cofał :D Przecież ta Polówka musi nieziemsko zapier&^#(ć...Prawie jak F1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam co panowie porównujecie... auta do dragu z autem na ulicę? ;) Myślicie, że ten gościu w ferrari w ogóle by się przejął, że jakieś wyprute, brudne, głośne, twarde polo by go objechało? Poza tym >>gdzie<< by go objechało, jak to tylko do przodu i po torze jeździ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Filter

Nie jeździ tylko lata :) A na ulicach już nie raz spotkałem takie wózki, może nie z taką mocą..ale przy starcie na światłach one już były kilkaset metrów z przodu kiedy inni dopiero ruszali ;p

Więc wcale bym się nie zdziwil jakby tym też jezdzil po ulicach :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________

moto giełda i samochody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek,tu masz corse-co prawda ma jedynie 500hp ale to normalnie zarejestrowane auto ;) A dużo takich jest,nie jedno by ferrari objechało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie widzę tej corsy, ale boję się spojrzeć jak już wkleisz linka ;)

 

Nie mniej podtrzymuję tezę, że nie kupuje się ferrari, żeby leczyć kompleksów - kierownikowi takiego czerwonego potwora na prawdę nic się nie stanie jak go objedzie corsa czy inne badziewie. A takie polo no - cóż - nie chciałbym tym codziennie z pracy wracać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek-za wygodne pewnie to Polo nie jest ;) A co do corsy

najlepsze jest to że ma 2 silniki :D Niezła wydumka...

Jacyś niemcy to składali,a zarejestrowane jest w GB bo w niemcach stwarzali im problemy-jakoś się nie dziwię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że marecek doskonale wyczerpał temat wypowiadając sie odnośnie "wydmuszek" typu lupo z masters tunning czy

, zreszta przykłady takich aut można mnożyć bo "cała magia";) to stosunek masy do mocy, dodatkowo maxymalnie dobra trakcja:p. Jak marek pisał takie auta nie specjalnie nadają sie do jazdy na codzień jak nie ze względu na możliwości skretu to na obsługę sprzęgła.:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kierownikowi takiego czerwonego potwora na prawdę nic się nie stanie jak go objedzie corsa czy inne badziewie.

a ja widziałem takiego który na zlocie się popłakał ja kwysiadłą z auta... wiec Twoja teza wydaje mi się być obalona.

 

poza tym dla mnie to co piszesz jest bez sensu, przecież to oczywiste ze takiego auta nei robi się do jazdy na co dzień, to jest zabawka na święta na zloty itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności