Skocz do zawartości
tomw88

Ustawienie butli - kąt wielozaworu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że nie można dublować postów, ale założę nowy temat bo przyda się na przyszłość

Czy ktoś może mi podać odległość zaznaczoną na rysunku tj. od podłogi do obudowy wielozaworu butli. Moja butla ma 55l (napełniana do 80%) jeśli to ma znaczenie. W innym wątku pisałem, że odkręcałem butle i źle ustawiłem. Wiem, że mam jeszcze gaz na około 50km a przed chwilą ledwo do domu wróciłem

Butla.JPG

Edytowane przez tomw88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcie jak masz założony elektrozawór na butli bo moze masz do jazdy na wstecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie mam jak zrobić no ale powiedzmy, że jak otworze bagażnik to widzę ją tak jak na rysunku wyżej, a zawór mam założony taki jak na tym zdjęciu w ten sam sposób

Butla 2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pytanie w którą stronę idzie wąż zasysający?Jeżeli chodzi o kąt to koło 38*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sam doszedłem z tym do ładu. Pobawiłem się trochę w paincie i narysowałem pewien rysunek pomocniczy. Żeby ustawić wielozawór pod kątem 30* trzeba go widzieć w środku ale do tego trzeba przezroczystą butlę:) JA to zrobiłem w Ten sposób:

Wygiąłem elektrodę pod kątem 60*, ustawiłem samochód na równym podłożu, Do bagażnika wsadziłem poziomicę, a na niej wygiętą elektrodę i ustawiłem tak, aby obudowa wielozaworu położona była równolegle do elektrody. Niech to będzie rada dla potomnych gdyby kiedyś źle założyli butle:)

Ustawienie butli.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności