Skocz do zawartości
Zby$zek

Gaśnie na gazie, reduktor.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak miałem kiedyś w opelku, zjeżdziłem wszystkich gazowników w Lublinie, każdy chciał coś wymieniać za koszmarne pieniądze aż trafił się taki co zamiast gadać i "chybać" wziął wkrętak w garść i odkrył że silnik krokowy dawkujący gaz stoi w miejscu, wstawił mi zawór "ręczny" ze śrubą i kazał znależć kogoś kto zaprogramuję sterownik lambda jeżdziłem wtedy na AL-700.

Po programowaniu chodził miodowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ten gazownik nie mógł wyregulować parownika, to za pewne źle dobrana mieszanka przez co silnik nie dostaje na jałowym tyle mieszanki ile potrzebuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem.

kilka miesiecy temu zalozylem sekwencyjny gaz do passata b5 1.6.

Instalacja jest na gwarancji ale serwis doprowadza mnie juz do szalu.

samochod przy wyzucaniu na luz gasnie (na gazie) nie za kazdym razem ale zdaza sie to dosc czesto, czasem tez skacza obroty (przy zrzuceniu na luz) spadaja praktycznie do zera i zaraz podskakuja, na benzynie samochod chodzi normalnie zdazy mu sie bardzo zadko ze skocza obroty ale to jedynie do okolo 800 obrotow i zaraz wracaja. przepustnica byla czyszczona i adaptowana. jak jezdze do serwisu gazu to podlancza go pod laptopa cos popszestawia i mowi ze teraz bedzie dobrze, chcialem go tam zostawic i powiedziec ze maja robic az naprawia ale boje sie zostawic im samochod. pytanie czy to wina gazu (ktos mi mowil ze moze byc cos tak zle umieszczone i gaz sie cofa i samochod gasnie) czy moze jest jakas inna przyczyna a poprostu na gazie jest bardziej czuly niz na benzynie i gasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności