Skocz do zawartości
zbig2156

Przekładnia kierownicza Vw Passat B3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Passata B3 z 91r 1,8l i ucieka płyn z przekładni kierowniczej z maglownicy. Czy takie rzeczy ktoś naprawia, jak tak to gdzie? A może używane kupować dom skutku aż na dobry element się trafi? Bo muszę dodać że to już drugi taki element wymieniłem pojeżdził 2miesiące i rozszczelnił.Jakie ceny ?:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co weim to da sie to jakos naprawic nawet gdzies na forum kiedys widziałem że ktos to robi ale skoro poleciało tak szybko to może jest cos zle złozone, zamontowane w samochodzie. musiasz poszukac na forum napewno cos jest chyba w mozowieckim ktos to robił. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo firm które regenerują, zostawiasz starą odbierasz zregenerowaną. Zajrzyj na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś w Toruniu jest firma, ale to jest nie opłacalne, mi krzykneli 500 zl okolo, pierw muszą zanalizowac ją, a może środek szczelniący? poczytaj, pełno tego na forum jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ucieka płyn z przekładni kierowniczej z maglownicy

A moze napiszesz dokładniej, gdzie widać wyciek, może to nie jest wina maglownicy tylko zaniedbania (popękane manszety). Polecam jako dolewke do płynu -płyn "Prestone".Zastosowałem w innym aucie i powolutku wyciek zaczyna wysychać, wspomaganie działa bez jakichkolwiek różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A moze napiszesz dokładniej, gdzie widać wyciek, może to nie jest wina maglownicy tylko zaniedbania (popękane manszety).

 

Gdzie by nie ciekło to i tak maglownica do roboty. Jezeli manszety są popękane to i tak nie powinno tamtędy ciec ... pod manszetami ma byc tylko trochę smaru do drążków.

 

pozdrawiam herflik-00

 

PS Sama regeneracja to loteria .. no chyba ze podchodzimy do sprawy całościowo a nie tylko wymiana uszczelniaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności