Skocz do zawartości
czasi

Spot po świąteczno-noworoczny

Rekomendowane odpowiedzi

Już byłem się pytać w poniedziałek. Na piątek jestem umówiony z dyrektorem, po rozmowie napisze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są propozycje na lutowego spota

u nas coś będzie ;)

to robimy spota na zamku w baranowie

sandomierskim:?:

z_d_10_big.jpg

ja piszę się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tym z fotki kryzys ich dopadł non stop się w radiu reklamują więc myślę że wynegocjujemy przyzwoitą stawkę za jedzenie i jakieś atrakcje. Oczywiście z wjazdem na teren i sesją zdjęciową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zamek też bym na wiosnę zostawił, ogrody i te klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz teraz musimy zaklepać na termin maj-lipiec po potem to z ręką w nocniku sie obudzimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak myślisz teraz musimy zaklepać na termin maj-lipiec po potem to z ręką w nocniku sie obudzimy

 

Myślałem że rozważamy miejscówkę lutowego spota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luty ciekawe jaka pogoda bedzie może coś w okolicach stalowej woli bałtów odpuśćmy za dużo ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tym z fotki kryzys ich dopadł non stop się w radiu reklamują więc myślę że wynegocjujemy przyzwoitą stawkę za jedzenie i jakieś atrakcje. Oczywiście z wjazdem na teren i sesją zdjęciową.

 

To że się reklamują to nie sprawa kryzysu. ;) Taki chłyt matetindody na czas zimy, jak jest zamkniete zwiedzanie wnetrza zamku. Byłem tam na praktykach i wiem co tam się dzieje ciekawego na imprezach. :D

 

Dobra opcja to biesiady czwartkowe, gril, piwo z beczek, pokazy rycerskie impra na dziedzińcu. Ogólnie full wypas. Odbywa się to to co czwartek począwszy od wiosny lub lata, nie pamiętam dokładnie.

 

Gorące Staropolskie Biesiady...

 

Staropolskie Zamkowe Biesiady odbywają się w sezonie letnim w scenerii pięknych krużganków wspaniałego XVI-sto wiecznego Zamku, zaś w sezonie zimowym - w ciekawej aranżacji Sal Biesiadnych.

 

Podczas Biesiad w świetle płonących świec podawane są wyśmienite specjały kuchni staropolskiej. Tego wieczoru doskonale rozbawi Państwa Biesiadna Kapela. Na wszystkich Gości czekają śpiewy, staropolskie konkursy oraz niespodzianki w towarzystwie rycerzy lub Lasowieczak. Gwarantujemy wieczór pełen niezapomnianych wrażeń w niepowtarzalnej atmosferze

 

Biesiady są organizowane w każdy czwartek* od 18:00 do 23:00

Koszt Karnetu 80 PLN / os

 

Prosimy o wcześniejsze dokonanie rezerwacji

 

W cenę karnetu wliczona jest uczta staropolska, kufel piwa, muzyka biesiadna na żywo oraz wszelkie atrakcje.

 

* Biesiada odbędzie się przy minimum 30 uczestnikach

 

5.jpg

7a.jpg

1.jpg

1b.jpg

 

 

 

Opcja nr 2 to wynajęcie piwnic, z wyżerka gdzie w sklad wchodzi sala do jedzenia, sala do ew tańców oraz wc dla tych co ich przypili. ;) Na wyposażenie dodatkowe ida parasole, piwo z beczki, DUZY grill, etc, etc.

 

 

 

Tyle krypto reklamy. :rotfl:

 

 

 

/edit/

 

Sa jeszcze 3 miejsca agroturystyczne jak cos, wiec opcja baranów wydaje sie mi w miare, zalezy tylko jak $$ zawołaja za zamek.

 

 

http://www.nocpodlipami.pl/

http://www.bocianowka.com.pl/ <== 5 domów od mojej hawiry, tam tez dobra opcaja ale na mala grupe :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zamek robi wrażenie, dowiedz się co i jak to będziemy dumać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamek bez kitu opcja, jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się pisał na zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamek zostaje na wiosnę-lato, ale przed nami spot w lutym czy są jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek jak ma być dalej tak zimno to poczekajmy, pasowało by autka choć troche pogłaskać :D . Myślę że coś w Stalowej Woli byśmy zrobili Koxi gadał kiedyś z właścicielem zajazdu. Atuty to duży parking i spoko jedzenie możemy sobie zrobić jeden wielki stół, dodatkowo w lokalu są sałatki na ciepło i zimno na talerzyk za 6zł wedle uznania i żurek flaki lub wegierska z kociołków nalewane samemu. Wyślemy koxiego i obada wolne terminy w lutym klimat lokalu też spoko jest, pytanie co wy na stalówke ale myślę że ściągnelibyśmy i Rzeszów i Kielce.

 

tu jest lokal

 

Współrzędne geograficzneN E

50,514627 22,153330 w stopniach i ułamkach stopni

50 30,878 22 09,200 w stopniach, minutach i ułamkach minut

50 30 52,7 22 09 12,0 w stopniach, minutach, sekundach i ułamkach sekund

298921 723480 w metrach, w układzie geodezyjnym 1992

w stopniach i ułamkach stopni, oddzielone tabulatorem

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zamkiem poczekajmy jak jutro się dowiem co i jak.

 

A na razie to jestem za stalówką. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Współrzędne geograficzneN E

50,514627 22,153330 w stopniach i ułamkach stopni

50 30,878 22 09,200 w stopniach, minutach i ułamkach minut

50 30 52,7 22 09 12,0 w stopniach, minutach, sekundach i ułamkach sekund

298921 723480 w metrach, w układzie geodezyjnym 1992

w stopniach i ułamkach stopni, oddzielone tabulatorem

 

Te współrzędne odpowiadają pozycji paprocha pod krzesłem po lewej stronie od ściany przy drugim stoliku po prawo od wyjścia z toalety ;)

 

A tak poważnie myślę że Stalówka może być.

A może zarezerwować 2 godzinki na basenie z jeżdżalniami? Jest coś takiego realne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to niezła opcja ale w stalówce to koxi mocny jest coś napisze jak tu wlezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówicie :D zamek zostawmy na wiosnę , założy się felunek letni , zdjęcia popyka :)

a w stalowej można się spotkać w lutym :) jestem za :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do koxiego obluka co i jak a i ja sie brykne zjeść coś dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj ktos jakas strone albo chociaz nazwe tego zajazdu zeby zobaczyc jak to wyglada :) Jak ta pi*** zima dalej nie puści to ja raczej odpadam z letnimi kapciami :/ chyba ze kolega Karol znów mnie przygarnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności