Skocz do zawartości
Blody

Prośba do chłopaków z Poznania i okolic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chłopaki

 

Poznałem dziewczynę z Krakowa :D świetna dziewczyna :D zaprosiła mnie do siebie na rynek :D a następnie w taksówkę i wywiozła bóg jeden wie gdzie :D nie ważne :D chodzi o to że w miejscu tym był prze kur*** zajebi*** widok na cały Kraków, spędziliśmy tam ładnych parę godzin rachunek za taxi też był ładny ;)

 

I padło problemowe pytanko :( czy w Poznaniu też jest takie miejsce z takim widokiem no i biedny co miałem odpowiedzieć po paru browcach i by zaimponować kobietce ?? ze TAK i kurde na poczatku stycznia chce przyjechac i chce bym jej to miejsce pokazal ;/ ogolnie jest problem bo nie mam zielonego pojecia czy jest takie miejsce z którego widac caly poznan badz chociaz czesc. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi .

 

Czy ktos jest w stanie mi pomoc ????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest punkt widokowy na morasku

 

zaznacze ci na mapce jak mi kumpel zaznaczy

Edytowane przez kosmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo super by było w piątek będę w Poznaniu i jeśli do tego czasu wrzucisz mapke dojazdu to napewno pojade tam zobaczyc :D no i moze fote zrobie ;) dla lady KRK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram sie kumpel niby siedzi na gg a nie odpisuje wiec moze jutro raczy ruszyć szanowne 4 litery i zaznaczyc w paincie na mapie gdzie to jest, ja osobiscie tam nigdy nie byłem ale kumple mi mowili ze widok przedni tylko podobno zakaz wjazdu na samą miejscówke jest

 

no i mam

 

beztytuustl.pngw1153.png

 

tam gdzie jest ten wskazniczek od meteorytowej jest wjazd z zakazem

 

a reszte to kopiuje ci cytaty co mi kumpel napisał:

 

"ze tam są dwa wjazdy

jeden jest spoko. tylko ze jest zakaz wjazdu...

a z drugiej jest taka polna droga i tma nie ma zadnych znakow... ale jest troche pod gorke

ale zawsze mozesz auto zostwic gdzies obok..."

Edytowane przez kosmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ci koleog tylko że aż tak Pń nei znam czy mógłbys ze tak powiem bardziej zaznaczyc gdzie to jest np kolkiem w paincie :) bo otwarlem fotke i **** ;/ nic nie widze i nei wiem o jakim "wskazniczek od meteorytowej" mowisz meteorytowa to ulica ?? czy jak ?? :)

 

jak powiekszam to mi literki z screen shota sie rozmazuja i nic nie widze nawet nazw ulic :) dlatego zadaje durne pytania :)

Edytowane przez Blody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ulica to jutro tj. dzisiaj ci zrobie taką mapke ze nie ma chu... we wsi:p

 

bo teraz juz mi sie nie chce, koło 12-13-14 godziny sie spodziewaj posta;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok spoko bede czekal :) napewno :) tak jak edytowalem wczesniej nie widze ulic jak powieksze strasznie rozmazane sa stad pytam :) spoko do stycznia troszke czas ujest a jak co to zrobie fotka i potwierdze czy to to ok ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

współrzędne +/-

Współrzędne geograficzne

N E

52,471201 16,898689 w stopniach i ułamkach stopni

52 28,272 16 53,921 w stopniach, minutach i ułamkach minut

 

1:

 

50034073.jpg

 

2:

 

53703338.jpg

 

3:

 

18813810.jpg

 

 

link do albumu http://img195.imageshack.us/g/18813810.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wielkei dzięki kolego :) gdybym umial przyznawac "pomogl" napewno bys dostal :) w piatek postaram sie sprawdzic to miejsce :) mapka juz druknieta ;) i wszystko wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wjazd masz podobno od meteorytowej tylko jest tam zakaz wjazdu,

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak sprawdzenie bo tez chetnei bym wykorzystal to miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie udalo mi sie, planuje jechac jeszcze raz teraz we wtorek w sobote nie udalo mi sie ze wzgledu na to ze zbyt dlugo zeszlo mi na kupowaniu prezentow dla rodziny i jak wyszedlem z Browaru to juz ciemno bylo ;/ we wtorek jade z rana wiec wtedy napewno tam zajade bo jade tylko na uczelnie podpisac pewne papiery i jestem wtedy wolne wiec we wtorek najpozniej wieczorem beda w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. to na fajną dziewczynę trafiłeś, bo ja również lubię panoramki, a żadna z dziewczyn nigdy nie podzielała mojego zachwytu nad nimi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział że trafić na taką pannę to szczęście :D jest to pierwsza taka osoba w moim życiu która podziela mój zapał do takich widoków :) inne tego nie rozumiały :639: dla nich było to męczące nudne itp. a ta jest 180 stopni inna (lepsza) od pozostałych z którymi byłem pod tym akurat względem pod innymi to się okaże ;);) obym spotkał takich dziewczyn jeszcze więcej :D:622::597::diabel2:

 

 

No więc byłem na miejscu ale niestety wejście tam było nie możliwe :636: Wjazd tak jak koledzy mówiliście od meteorytowej ale nie dało się wejść śnieg w pizdu i ślisko, no nie dałem rady wejść za 3cim razem jak wyjeb*** to odpuscilem na dzis dzien. a za przeproszeniem tam jest rezerwat jakiś ?? Bo jak próbowałem tam wejsc to jakis dziadek przyszedl i mnie zjebal ze chce ta mwejsc i w ogole jakis powalony koles policje chcial wzywac (bo za nim na piechote probowalem to samochodem chcialme wjechac :D ) a policja nie byla wskazana w tym momencie (nie podam powodow ale byloby nie ciekawie ;) ) tak więc ani kurde górka nie zaliczona ani dziekanat (dzieklanat nie czynny z powodu choroby zapraszamy 26 grudnia) tak wiec kolejne podejscie robie 26 grudnia podobno jzu sniegu nie ma byc wiec wteyd napewno sie uda. Pozdrawiam

Edytowane przez Blody
New info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ? Bo dzis szukalem w nocy i nie moglem znalezc tego miejca;/ takze prosilbym o dokladny opis, dotarlem do tego miejsca przy aquanet ale to chyba nie to, potem jezdzilismy po tym lesie ale zadnego widoku na poznan nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci kolego wystarczy odwagi to polecam to miejsce

http://pl.wikipedia.org/wiki/Budomel , może byc tam niebezpiecznie ale wejscie na samą górę gwarantuje świetny widok, niestety czasem kręci się tam ochrona...

z takich bardziej otwartych jest jedno miejsce w Komornikach z którego jest widok na Starołękę i osiedla, niestety trzeba tam dojechac przez polną drogę ( bo jest szybciej ) lub tez przez nowe osiedle ( gdzie trzeba nieźle kluczyć)

dojazd.gif

 

jak bedziesz zainteresowany to opisze dokładniej dojazd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zaparlem na to Morasko, zjezdzalem z tych plyt betonowych w prawo w las miedzy takimi dwoma zielonymi slupkami, dobra droga czy pomieszalem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest takie miejsce we Wrocławiu? Chętnie porobiłbym zdjęcia panoramy Wrocławia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zjezdzalem z tych plyt betonowych

 

ja po takich płytach tez jechalem ale ze troszke nakrecilem sie w tym rejonie to teraz ci nie powiem czy wlasnie z tej drogi wjechalem w Meteorytowa czy jak sie cofałem ale jechalem po czyms takim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez sie nakrecilem i to po ciemku ;/ jak bedziesz tam jeszcze raz zrob foto wjazdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności