-
Liczba zawartości
75 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O nikos-demos
- Urodziny 02/18/1985
Informacje osobiste
-
Imię
Nikodem
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Poznań
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 2.8 V6 193KM (APR) 4x4
-
Rok produkcji
1999
-
[Archiwum]FOTO-SPOT 14.03.2011 Galeria Poznań Plaza
nikos-demos odpowiedział kosmo → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
oto bowiem fotki Kosmo -
[Archiwum]FOTO-SPOT 14.03.2011 Galeria Poznań Plaza
nikos-demos odpowiedział kosmo → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
spoko Maurycy, bez stresu ale to nie oznacza,że mamy wieczną cierpliwość żartuję oczywiście -
[Archiwum]FOTO-SPOT 14.03.2011 Galeria Poznań Plaza
nikos-demos odpowiedział kosmo → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
miejmy nadzieję,że na spoty bez takich zacnych fotek również ---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:32 ---------- byłoby ciekawiej z opiekunem -
[Archiwum]FOTO-SPOT 14.03.2011 Galeria Poznań Plaza
nikos-demos odpowiedział kosmo → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
nie powiem ale frekwencja tez ładnie dopisała -
[Archiwum]FOTO-SPOT 14.03.2011 Galeria Poznań Plaza
nikos-demos odpowiedział kosmo → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
no jak ,aż tak leniwy nie jestem już dawno wymienione, z przodu na nowo przepalona żarówka od mijania, nie wiem co się stało,że postojowa tak kiepsko świeci, może wpadła tam do środka jakoś? wymienię jak tylko się poprawi pogoda bo zimno w paluchy;/ tył się trzyma po wymianie hehe, zalotnie do policmajstrów po mandaciki -
[Archiwum]FOTO-SPOT 14.03.2011 Galeria Poznań Plaza
nikos-demos odpowiedział kosmo → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Z a j e b i s t e !! ---------- Post added at 08:10 ---------- Previous post was at 08:08 ---------- to są postojówki, jedna świeci jakby była pedałem;/ kurde, mogłem w ogóle wyłączyć ale niestety zorientowałem się dosyć późno... -
[Archiwum]FOTO-SPOT 14.03.2011 Galeria Poznań Plaza
nikos-demos odpowiedział kosmo → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
znając życie to pewnie mnie się nie udało -
[Archiwum]FOTO-SPOT 14.03.2011 Galeria Poznań Plaza
nikos-demos odpowiedział kosmo → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
ja tez jestem bardzo ciekawy, chociaż jedno jeszcze jakieś "na dobry sen" -
[Archiwum]FOTO-SPOT 14.03.2011 Galeria Poznań Plaza
nikos-demos odpowiedział kosmo → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
focisz pierwszorzędny -
[Archiwum]FOTO-SPOT 14.03.2011 Galeria Poznań Plaza
nikos-demos odpowiedział kosmo → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
spocik się zakończył o 00:30 , dzięki Kosmo za wytrwałość przy tych wszystkich "tysiącach" fotek spot jak najbardziej udany! -
[Archiwum]FOTO-SPOT 14.03.2011 Galeria Poznań Plaza
nikos-demos odpowiedział kosmo → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
ja dopiero pojade się umyć, środek mam czysty gorzej na zewnątrz. myślę ,że będe nidługo po 20:00
