Skocz do zawartości
mazbasi

Prośba o kliknięcie i zagłosowanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Poszło :ok a jak wygrasz będziesz woził nas aż się porzygamy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojszło :ok:

 

(przyjadę na wczasy to odrobisz w kilometrach :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło po raz drugi :D 16% głosów, gonimy 1210

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja szukałem numerycznie

 

Wstyd się przyznać sam tak też zrobiłem :rotfl:

poszło i ode mnie :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś frekwencja spadła Panowie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poszło a jak wygrasz będziesz woził nas aż się porzygamy

Pierwsza nagroda to TV plazma więc najwyżej pooglądamy coś ciekawego ;)

 

Pojszło

 

(przyjadę na wczasy to odrobisz w kilometrach )

 

Nie ma sprawy, ale musisz wylansować mnie na 1 pozycję i utrzymać do końca maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło na kolegę po fachu :D :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś słabo 4ty jest.... :| poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosować Panowie bo pikuje w dół - z jednego maila można 3 razy głosować.

 

A tu małe info bo niektórzy nie wiedzą jak poprawnie głosować

 

4091e5ad41c4742b.jpg

 

Chłopak sumiennie wczoraj ćwiczył !!!

 

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 oczka poleciały - podskoczyłeś o 2 miejsca do góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam ogromną prośbę -- trochę prywaty ;) ( chłopaki pochodzą i mieszkają z mojej miejscowości ) otóż chłopaki zrobili piosenkę na Euro wzięli udział w konkursie, poszli jak "kuna rowem" :) i zdeklasowali całe mnóstwo gwiazd polskiej sceny muzycznej i znaleźli się w finałowej "10" i do tego jeszcze mają szansę na zdobycie pierwszego miejsca! Pomożecie :)

Poniżej cytat z http://www.um.znin.pl/

 

Radio ZET, TVP 1 oraz PZPN organizują konkurs, w którym wybierany jest oficjalny przebój Reprezentacji Polski.

"Piłkarska Piosenka" QUMPLI znalazła się w gronie 10 finałowych utworów, spośród których wybrany zostanie przebój reprezentacji.

Piosenki te wezmą udział w show telewizyjnym na antenie TVP 1 w dniu 2 maja o godz. 21.15. Podczas tego show będzie można poprzez SMS-y głosować na swojego faworyta. Zwycięzca otrzyma tytuł Oficjalnej Piosenki Reprezentacji Polski , a 3 najlepsze piosenki będą emitowane przed każdym meczem Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 roku. 2. maja bądźmy przy odbiornikach i głosujmy na piosenkę, którą zaśpiewa cała Polska jako HIT BIAŁO-CZERWONYCH na Mistrzostwach Europy – GŁOSUJ NA NASZYCH!

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wysłuchać "Piłkarskiej piosenki" zapraszamy na nasz kanał na na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=Ve9wOqWpO_M

Pozdrawiam i z góry dziękuję

MarcinR

<iframe width="853" height="480" src="http://www.youtube.com/embed/Ve9wOqWpO_M" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!

Mam ogromną prośbę -- trochę prywaty ( chłopaki pochodzą i mieszkają z mojej miejscowości ) otóż chłopaki zrobili piosenkę na Euro wzięli udział w konkursie, poszli jak "kuna rowem" i zdeklasowali całe mnóstwo gwiazd polskiej sceny muzycznej i znaleźli się w finałowej "10" i do tego jeszcze mają szansę na zdobycie pierwszego miejsca! Pomożecie

Poniżej cytat z http://www.um.znin.pl/

 

Radio ZET, TVP 1 oraz PZPN organizują konkurs, w którym wybierany jest oficjalny przebój Reprezentacji Polski.

"Piłkarska Piosenka" QUMPLI znalazła się w gronie 10 finałowych utworów, spośród których wybrany zostanie przebój reprezentacji.

Piosenki te wezmą udział w show telewizyjnym na antenie TVP 1 w dniu 2 maja o godz. 21.15. Podczas tego show będzie można poprzez SMS-y głosować na swojego faworyta. Zwycięzca otrzyma tytuł Oficjalnej Piosenki Reprezentacji Polski , a 3 najlepsze piosenki będą emitowane przed każdym meczem Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 roku. 2. maja bądźmy przy odbiornikach i głosujmy na piosenkę, którą zaśpiewa cała Polska jako HIT BIAŁO-CZERWONYCH na Mistrzostwach Europy – GŁOSUJ NA NASZYCH!

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wysłuchać "Piłkarskiej piosenki" zapraszamy na nasz kanał na na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=Ve9wOqWpO_M

Pozdrawiam i z góry dziękuję

MarcinR

<iframe width="853" height="480" src="http://www.youtube.com/embed/Ve9wOqWpO_M" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

osobiście taka sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Jestem nauczycielem w małej ale przesympatycznej Szkole Podstawowej w Perłach. Bierzemy udział w konkursie koloroweboiska.pl w którym to możemy wygrać wielofunkcyjne boisko dla naszej szkoły (nie posiadamy sali gimnastycznej :( ). Konkurencja jest duża, dlatego każdy głos się liczy. Proszę Was o pomoc. Coprawda trzeba się zarejestrować, ale zajmuje to chwilkę, także poświęćcie tą minutkę dzisiaj i kilka sekund przez najbliższy miesiąc i pomóżcie nam wygrać to boisko :)

 

 

kibice.JPG

 

Praca została wykonana na szczytowej ścianie (o wymiarach 9x7m) budynku szkoły. W przedsięwzięciu wzięło udział 43 dzieci. Tło pomalowano farbami Śnieżki. Linie boiska wykonała klasa V na zajęciach technicznych. Pozostałe elementy są zawieszone, wykonane przez uczniów różnych klas. Postaci piłkarzy zostały wycięte z szablonów, następnie przygotowano im strój (wycinanie, szycie, naklejanie, wiązanie), wykonano elementy twarzy i fryzury. Prace trwały od 27 kwietnia do 14 maja. Szablony postaci kibiców zostały wycięte i pomalowane przez uczniów farbami akrylowymi. Do ozdobienia tych postaci wykorzystaliśmy materiały szkolne: tkaniny, brystol, mazaki, bibułę itp. Piłki mają formę przestrzenną, wykonane zostały ze starego globusa. Na górze powiewają wykonane przez dzieci flagi różnych krajów. Widok na pracę konkursową przyciąga wzrok i zachwyca wszystkich przechodniów...

 

Prosimy o Twój głos. Jeżeli możesz to prześlij proszę tą wiadomość do swoich znajomych aby i oni wspomogli nas w głosowaniu.

 

DZIĘKUJEMY!!!

 

boisko.JPG

panorama.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło a jakże.

Zapisałem sobie stronkę, więc będzie tych głosów więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też klikłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności