Skocz do zawartości
blazejzet

jakie dystanse???

Rekomendowane odpowiedzi

Powie mi ktoś jaki dystans wrzucić żeby uzyskać taki efekt. 18" 8,5J ET63

przód 25 tył 35 mm :065:

tumblr_mebfx87nHo1rmr8mvo1_1280.jpg

Edytowane przez adamdevil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma może ktoś rysunek techniczny dystansy 5x112 57,1 20mm?

Mam kolesia z tokarką i chciałbym spróbować coś zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powie mi ktoś jaki dystans wrzucić żeby uzyskać taki efekt. 18" 8,5J ET63

przód 25 tył 35 mm :065:

[ATTACH=CONFIG]96148[/ATTACH]

 

 

ponawiam :spam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponawiam :spam:

 

tu jeszcze musiał byś podać rozmiar opony te 25 i 35mm to będzie na równo przy szerokości 225, efekt inny bo naciąg opony masz na foto. Przy zastosowaniu węższej opony stosujesz po prostu grubszy dystans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do felgi 18" ET 44 i oponie 205/40 będe potrzebował dystansu czy nie będzie tragedii? Znaczy czy nie będzie za bardzo koło schowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy do felgi 18" ET 44 i oponie 205/40 będe potrzebował dystansu czy nie będzie tragedii? Znaczy czy nie będzie za bardzo koło schowane?

u mnie na 18'' i szerokiej 8 '' jest ET 36 i mam jeszcze dystans 15mm, jest równo z nadkolami.opony 215/40

Podejrzewam że przydał by sie u Ciebie dystans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu jeszcze musiał byś podać rozmiar opony

 

jestem na etapie szukania 215/35 ew 205/35 ale to już troszkę hardcorowo :sese2

 

http://www.passatworld.com/forums/107-classified-archive/264690-fs-8-5x18-et35-merc-wheeels.html

 

w passku jw. tylne 'kapcie' bym wysunął troszkę czyli przód dystans 30mm tył 35mm no i wiadomo bez gewinde będzie kondon :!:

jaki w ogóle dystans można dać maksymalnie :?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felga 18" szerokość 8" ET 44 A opona jak pisałem 205/40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Felga 18" szerokość 8" ET 44 A opona jak pisałem 205/40

 

tutaj masz passka na "łopatach" z audi et 43 + dystanse :ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tutaj:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam u niego z tego co wyczytałem i spróbowałem zrozumieć to z tyłu ma 15mm a z przodu 10mm (być może na odwrót:D) U mnie by to wystarczyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przednia (Achse Vorne) oś 10mm, tylna (Achse Hinten) 15mm na stronę. Jeżeli chcesz żeby twój passek stał tak samo to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym żeby felgi były za bardzo wepchane do środka i żeby nic nie obcierało, ale nie muszą być równo z błotnikiem.. Chyba że tak będzie lepiej wyglądać bo ja się nie znam za bardzo na tym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie, kupiłem felgi Dotz 17 8 cali 215/45/17 ET 48 do swojego Paska B5 Kombi, jakie muszę założyć dystanse żeby było bezpiecznie i nic nie obcierało, czy w ogóle są mi potrzebne ? Dodam że mam zawiechę w serii ale plan jest na -40 mm.

Edytowane przez marcin0208

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do rzeczy:

Mam na oku alufelgi 17" firmy Alutec, koła w rozmiarze 8x17 cali ET35 z oponami 225/45 pytanie moje to czy zmieszczą one się do PAsska b5 1.8T 2000r. Czy bedę musiał stosować jakieś dystanse czy wogóle sie nie zmieszczą...

 

Proszę o poradę i dziękuję z góry:)

3010385428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do was pytanie, kupiłem felgi Dotz 17 8 cali 215/45/17 ET 48 do swojego Paska B5 Kombi, jakie muszę założyć dystanse żeby było bezpiecznie i nic nie obcierało, czy w ogóle są mi potrzebne ? Dodam że mam zawiechę w serii ale plan jest na -40 mm.

wejdą i będzie bezpiecznie, natomiast co do wysunięcia na zew. 10mm przód 15 tył przy glebie nie będzie ocierać. Ala jak masz pasujący zestaw śrub to na razie włóż i podejmij sam decyzje :)

 

Mam na oku alufelgi 17" firmy Alutec, koła w rozmiarze 8x17 cali ET35 z oponami 225/45 pytanie moje to czy zmieszczą one się do PAsska b5 1.8T 2000r. Czy bedę musiał stosować jakieś dystanse czy wogóle sie nie zmieszczą...

wejdą ale przy glebie będzie na styk i morze czasami przytrzeć z przodu, z tyłu będzie oki

 

pytanie do was koledzy, taki dystans będzie pasować do mojego paska?

parametry pasują, tylko nie zapomnij dokupić śruby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO teraz pytanko jeszcze które mnie nurtuje a że jestem laikiem w tej kwestii to proszę o podpowiedź.

Czy da się coś zrobić żeby w głębie nie ocierały alu tak jak powiedział Krajesk, czy z moimi Alu nie da sie nic zrobić żeby było ok. Czy musze zakupić z innymi parametrami ET><35.

Mowimy tu o kołach o rozm. 225/45/17 8" ET 35

Edytowane przez Passat2000r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO teraz pytanko jeszcze które mnie nurtuje a że jestem laikiem w tej kwestii to proszę o podpowiedź.

Czy da się coś zrobić żeby w głębie nie ocierały alu tak jak powiedział Krajesk, czy z moimi Alu nie da sie nic zrobić żeby było ok. Czy musze zakupić z innymi parametrami ET><35.

Mowimy tu o kołach o rozm. 225/45/17 8" ET 35

2 opcje: zaklepać ranty tak przeważnie robią i jest oki lub dać węższe opony np. 215. W 3gb miesci się idealnie ale 3b minimalnie braknie. Ale niektórzy piszą że jest na styk i nic nie ociera. Jest to dosyć częste et przy tej szer. felgi więc przypadków na forum trochę jest. Ja bym włożyl oponę 215 i powinno być oki a jak nie będziesz obniżał to i 225 będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności