viking Zgłoś #1 Napisano 6 Grudnia 2009 Witam Przejrzałem już chyba wszystko odnośnie rozrządu w b3 1, 9d i nie znalazłem odpowiedzi Za tydzień chce u teścia zmienić rozrząd, lecz nieba rdzo wiem jak w takim, wolnossacym silniku to wygląda wiem ze tam kółko rozrządu jest na stożku itu mój problem, bo chce zmienić zimering, bo cieknie i jak zablokować ten rozrząd podobno pod kapa zaworów jest jakieś nacięcie do blokady wałka? Ale Niewinem czy to prawda fajnie by było jak ktoś by mnie poinformował, na co zwrócić uwagę ostrożność by czegoś nie zwalic ewentualnie ma może ktoś schemat jak to zrobić opis czynności??? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mielke Zgłoś #2 Napisano 6 Grudnia 2009 to http://chomikuj.pl/jedrus73?fid=93657866 ci sie przyda Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #3 Napisano 6 Grudnia 2009 to http://chomikuj.pl/jedrus73?fid=93657866 ci sie przyda kurcze super wielkie dzieki kolego z ta instrukcja napewno dam sobie rade Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mielke Zgłoś #4 Napisano 6 Grudnia 2009 nie ma za co polecam sie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
GURAL Zgłoś #5 Napisano 6 Grudnia 2009 http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60801 Ale tego chyba nie czytałeś?? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #6 Napisano 6 Grudnia 2009 http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60801 Ale tego chyba nie czytałeś?? no juz teraz tak czytałem super opis dzieki Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach