Skocz do zawartości
marecek

Ograniczenia dla nowych użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Łysy ale WARN to nie BAN.

 

I aż musiałeś posta napisać..ehhh chyba logiczne co chciałem przez to powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyjaśnijcie mi jedno. Zauważył ja że można dostać tylko jednego WARN-a. To prawda? Może zwiększyć dawanie WARN-ów ale i zwiększyć limit do np. 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek-bo będzie BAN :D Do tej pory było OK i mam nadzieję że nadal tak zostanie...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda?

 

Tak drugi warn to tydzień odpoczynku. I nic w tej kwestii nie będzie zmieniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze...Pzdr. Łysy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak drugi warn to tydzień odpoczynku. I nic w tej kwestii nie będzie zmieniane.

Dziekuje. Nie dawało mi to spokoju. Co do zmian to tylko była moja propozycja, nie jestem zbyt długo na forum i nie wiem jeszcze jak to tutaj działa, miałem styczność tylko z takim rozwiązaniem jak opisałem. Na kilku innych forach na których byłem tak było. Dzięki jeszcze raz za wyzerpującą odpowiedź na moje pytanie, jestem usatysfakcjonowany Twoją wypowiedzią.

 

 

 

PozdraVWiam

 

Młody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
usatysfakcjonowany Twoją wypowiedzią

 

Teraz wiem że mogę spokojnie złożyć swe ciało pod pierzynę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, sorry jeśli OT.

Chodzi o naszą forumową Giełdę. Nałożone są spore ograniczenia na zakładanie wątków w tym dziale - wiadomo, chronimy się przed handlarzami (tu jest wszystko jasne i nie mam zastrzeżeń).

Mam jednak wątpliwości co do ograniczeń dla Działu "Kupię". Byłbym skłonny na "pozwolenie" zakładania nowym tam ogłoszeń. Tym bardziej, że przywoływany przy kasowaniu postów "Regulamin" i "Regulamin dla nowych" nic nie mówią o restrykcjach w "Kupię" a jedynie w "Sprzedam".

No bo załóżmy, że: kupuje ktoś jedynie słusznego Passat'a ;)

Potrzebuje kilku części a słyszał o naszym Forum, więc myśli - tam powinienem coś znaleźć. Chce napisać, że kupiłby to i to. A tu zonk...

Jest "nowy", więc tematu nie założy. Postów szybko nie naklepie bo i jak ma się wypowiedzieć w działach technicznych skoro jego świeży zakup czeka na części a on się go dopiero uczy...

No jest niby wydzielony wątek "Forum dla młodych..." ale nie oszukujmy się, ile próśb o założenie odpowiedniego wątku doszło do skutku....(1, 2, 3 i jeszcze kilka by sie pewnie znalazło...)

Taka moja uwaga, do przemyślenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jednak wątpliwości co do ograniczeń dla Działu "Kupię". Byłbym skłonny na "pozwolenie" zakładania nowym tam ogłoszeń. Tym bardziej, że przywoływany przy kasowaniu postów "Regulamin" i "Regulamin dla nowych" nic nie mówią o restrykcjach w "Kupię"

Jako świerzak forum Passata jestem skłonny poprzeć ten wniosek.

I nie oszukujmy się część ludków zarejestruje się na forum, kupi, bądź nie, jakąś część i tyle będziemy go widzieć, ale taka kolej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również popieram ten wniosek :) Kupię jak najbardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności