Skocz do zawartości
konr11

Co to za klapki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze ktos wie co to sa za klapki od spodu auta i czy mozna je jakos wyciagnac zeby wylac wode z auta lub czy sa tam ewentualnie jakies korki?.Woda dostaje mi sie pod wykladzine i nie wiem skad Z gory dzieki za podpowiedzi.

20091128050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli dobrze widze to to jest tylko czesc plastikowej osłony pod autem,ponad tym nie ma mozliwsci zbierania sie wody,natomiast po zdjeciu tych klap i osłon pod autem rzeczywiscie zauwazyłem ze są korki do odprowadzania wody z podpodłogi auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę czym prędzej wysuszyć dokładnie auto i zlokalizować dojście wody do auta.Bo inaczej będziesz miał problemy...Co do tego użyj szukajki,niedawno poruszałem temat wody w Passku i tam są wszystkie odpowiedzi.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazłem z kolegą którędy woda się dostaje pod wykładzinę. Odkręciliśmy fotel pasażera i pod schowkiem pasażera jest łączenie karoserii które najwyraźniej przepuszcza bo woda leje się stamtąd ciurkiem. Jutro kolega przyniesie specjalny klej i to łączenie uszczelnimy. Dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łączenie karoserii
otwor technologiczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej stawiam na szpare po naciągniętym dzwonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to takie ważne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak w 4. letnim samochodzie puszcza łączenie karoserii, to jednak chyba coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam znalazłem z kolegą którędy woda się dostaje pod wykładzinę. Odkręciliśmy fotel pasażera i pod schowkiem pasażera jest łączenie karoserii które najwyraźniej przepuszcza bo woda leje się stamtąd ciurkiem. Jutro kolega przyniesie specjalny klej i to łączenie uszczelnimy. Dzięki za podpowiedzi.

 

Stawial bym na zaslepke otworu w podszybiu, juz o tym gdzies pisalem sam przez to przeszedlem i tez tak na poczatku myslalem .

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności