Skocz do zawartości
szynder

nasze dane w necie

Rekomendowane odpowiedzi

jest tak niepowtarzalne to adresy MAC waszych kart juz sa

Zmiana MAC zajmuje jakies 10 sec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie mam inne nicki tylko na vw-passat i na oldpassats jest ten sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie dotyczy danych, ale chodzi o e-mail-czy wiadomosci te sa trakotwane, czy moga byc traktowane jako dowod, podstawa do roszczen itp?

EDIT:

Zostawiacie e-m od sprzedawcow, ze wyslali towar, ze odesla kase za nieudany zakup itd podczas zakupow w internecie?

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy moga byc traktowane jako dowod
moga być traktowane jako dowód, jest to korespondencja handlowa w postaci elektronicznej, jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Najlepiej nic nie rejestrować ,nie mieć internetu i jeść trawę -nie popadajcie w paranoję.A dam Wam przykład jeżeli macie kumpla , który pracuje w Policji lub np w sprawdza zdolności kredytowe w Grupie AIG ,to macie wszytko łącznie z zadłużeniem i zdolnościami kredytowymi ,wiec jeżeli ktoś będzie chciał Was skubnąć ,to nawet po TV wziętym na raty dojdzie do tego.

Szynder ja nawet wiem ile mamie musisz oddać kasy mondziole :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grupie AIG
AIG i Policja to przy skarbówce mały miki. Oni są groźniejsi od mossadu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie tak jak już zostało napisane w paranoję popadać nie wolno:D Ale medal ma dwie strony...Zauważyłem, ze ludziska na portalach typu Nasz Klasa zaczynają się coraz bardziej "otwierać" wprost proporcjonalnie do czasu ich zarejestrowania na w/w g.wnie :-D

Wydaje mi się, ze we wszystkim trzeba zachować trochę logicznego myślenia i umiaru;)

Ale paranoja, że jesteśmy inwigilowanie na każdym kroku może niefortunnie zakończyc się na oddziale zamkniętym kliniki psychiatrycznej:lol

Pozdrawiam optymistycznie!

P.S. Wymieniłem dzisiaj springi z tyłu, ale chyba nie napiszę jakiej firmy żeby nie było, że mam dużo szmalu:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moga być traktowane jako dowód, jest to korespondencja handlowa w postaci elektronicznej, jak najbardziej

no i oto mi chodzilo ;) dzieki!

Mondziol powinienes dostac kreche za pisanie nie na temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności