Skocz do zawartości
kolmra

Zamykanie z Pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem Mam Paska z 2001 roku od jakiegoś tygodnia mam problem z jego zamykaniem z pilota sądziłem ze to akumolator podładowałem go ale to nic nie dało co prawda nie jest na ładowany na maxa, ale nawet jak ledwie palil pilot działał bez zażutów. Problem wygląda tak gdy chce go zamknąć z pilota nic sie nie dzieje sprawdzałem baterie w pilocie jest ok, dioda na pilocie mryga ale auto sie nie zamyka brak jakiej kolwiek reakcji.

W sprawach technicznych jestem laikiem wiec prosze o proste wytłumaczenie. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze dzisiaj prubowałem ponownie tego samego po nacisnieciu jakiego kolwiek przycisku na pilocie samochud nie reaguje z kluczyka przycina sie nie za kazdym razem sie otiwera i zamyka co moze byc tego przyczyną i jak można to rozwiązać.

 

Prosze o możliwie szybką pomoc nie długo musze wyjechac i bede miał problem z zostawieniem gdzie kolwiek auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli jestes laikiem top sam nic raczej nie zrobisz bo tu mogł sie rozkodować alarm lub cos z modułem komfortu

jesli masz dokładany alarm to omoze ci elektryk lub mechanik z VAG który zakoduje ci to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem prosty test po odłączeniu klemy i podpięciu jej po ponad godzienie Samochud zamkną sie i otworzył z pilota i klapa dalej to samo wiec to może być wina modułu komfortu ?? Czy raczej coś z centralnym zamkiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najpierw trzeba by podpiac vaga i zobaczyc co siedzi w tym module komfortu czy sa jakiejs bledy, a jesli zamykasz autko kluczykiem w drzwiach to zamyka sie za kazdym razem i otwiera czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie tak z kluczyka otwiera sie i zamyka za każdym razem wiec sądze ze to jest coś z centralnym. Dzisiaj postanowiłem wypróbować stary sposób odłączyłem kleme z bateri mam nadzieje ze to coś da mineła ponad godzina mam nadzieje ze to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze podłącz Vaga i sprawdź błedy. Jak będzie OK. to wykonaj procedurę przyuczenia pilota do centralnego zamka:

Kodowanie kluczyka do otwierania drzwi

- wkładasz 1 kluczyk do stacyjki i przekręcasz zapłon

- kluczyk z pilotem przeznaczonym do zakodowania wkładasz do zamka drzwi kierowcy, zamykasz nim auto

- naciskasz na nim przycisk

- po przerwie trwającej nie mniej niż 1 sekundę naciskasz ten sam przycisk ponownie

- usłyszysz dźwięk potwierdzający prawidłowe kodowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz maciek-s Nie chodzi mi o kodowanie nowego kluczyka bo obecnie jestem za granica i chodzi o to ze auto nie reaguje na pilota ani nie zamyka ani nie otwiera po pierwszym odłączeniu akomulatora na powyzej godziny 1 raz zamkną sie i otworzył po tym nie reagował wiecej nie mam tu możliwość sprawdzenia VAGiem auta ciesze sie ze chociasz na kluczyk reaguje, ale na pilota ani troche prosze o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym spróbował przyuczyć kluczyk do mod. komf..

Zrób jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zapytam jak mozna napisac samochód przez "u"?? ludzie nie róbcie sobie jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odłaczyłem "Baterie" na 2 godziny po podłączeniu auto reagowało na pilota ale tylko przez chwile potem znowu sytuacja sie ponowiła zero reakcji samochodu, podejżewam że tak jak piszecie wyżej gdy bym podłączył samochód pod komputer diagnostyczny po usunięcia błędu problem by został usunięty.

Co do programowania kluczyka pod zamek nie mam jak tego zrobić bo obecnie jak pisałęm jestem za granicą i posiadam tylko 1 kluczyk wiec ponowne zaprogramowanie jego nie wchodzi w gre.

Jakieś inne pomysły ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności