Skocz do zawartości
Gość lulacz

Podgrzewane lusterka.

Rekomendowane odpowiedzi

masz etke?

jak masz któryś z kodów wyposażenia

6XD Lusterko zewnętrzne przestawiane, elektr. i ogrzewane

6XE Lusterko zewnętrzne elektr. przestawiane, ogrzewane i składane

6XF Lusterko zewnętrzne elektr. przestawiane, ogrzewane i składane z pam.

6XN Lusterko zewnętrzne przestawiane, elektr. i ogrzewane

 

to masz :-D

 

Wtedy zapozanaj sie z TYM tematem ;) konkretnie post #12

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki sprawdze

 

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:55 ----------

 

mam to 6XD tylko jak jest włączane podgrzewanie przy moim przełączniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to 6XD tylko jak jest włączane podgrzewanie przy moim przełączniku

 

masz podgrzewanie na 100%, przełącznik mam taki sam, takie samo oznaczenie - ogrzewanie luster włącza się razem z tylną szybą ( przyciskiem od ogrzewania szyby ).

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz podgrzewanie na 100%, przełącznik mam taki sam, takie samo oznaczenie - ogrzewanie luster włącza się razem z tylną szybą ( przyciskiem od ogrzewania szyby ).

 

pozdro

dzięki kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

takie pytanie gdyż jezeli włącze ogrzewanie tylnej szyby to nie grzeje mi luterko prawe - mata dobra nie dochodzi plus masa jest po jakich kablach i jak jest sterowanie właczenie podgrzewania. spotkał sie juz ktos z takim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie działają podgrzewanie lusterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam problem odnosnie lusterek.nie grzaly sie wiec kupielem maty na allegro ale wczesniej sprawdzilem czy po wlaczeniu grzania szyby grzeje lusterko(podlaczylem zarowke pod kabelki od maty grzewczej lusterka w prawym swiecila) a lewym nie sprawdzilem, maty zalozylem wszystko elegancko ale okazuje sie ze nie mam pradu w lewym lusterku w kablach.gdzie szukac przyczycny? dodam ze nie dziala mi elektryczna regulacja lusterka tego wlasnie lewego.co proponujecie gdzie szukac przyczyny czy wadliwy przelacznik regulacji lusterek moze ograniczac doplyw pradu do grzania lusterka? czy to jest na osobnym obwodzie? mysle ze zdejem boczek i sprawdze czy jaka kostka sie nie rozlaczyla albo cos podobnego tak od najprostszych rzeczy zaczne licze na wasza pomoc dzieki z gory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co proponujecie
Przeczytac ten i pokrewne tematy w calosci i od poczatku. Problem juz byl napewno poruszany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązałem swój problem. powodem była wymiana lusterka z nowszej wersji i ktoś podłaczył na pałę kabel po kablu i bylo źle podłączone, miernik i dawaj i doszedłem jak to podłaczyć i teraz nawet grzeje i regulacja działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem i jakos znalesc nic nie moge,mozecie napisac na moje proste pytania odpowiedzi po to jest forum, jezeli ktos pracuje do pozna po to korzysta z forum zeby znalesc informacje uzyskac pomoc a nie prowadzic samochod do mechanika tylko szybko i sprawnie zlokalizowac usterke a pogadac sobie i podyskutowac na temat samochodw to mozna przy grilu taka jest moja wizja tego portalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeczytalem i jakos znalesc nic nie moge,mozecie napisac na moje proste pytania odpowiedzi po to jest forum, jezeli ktos pracuje do pozna po to korzysta z forum zeby znalesc informacje uzyskac pomoc a nie prowadzic samochod do mechanika tylko szybko i sprawnie zlokalizowac usterke a pogadac sobie i podyskutowac na temat samochodw to mozna przy grilu taka jest moja wizja tego portalu
Masz racje, ale po czesci. To forum istnieje juz jakis czas, problemow na nim poruszono mnostwo, rozwiazania na nie (przynajmniej w znacznej wiekszosci) tez opisano. Funkcje szukaj wymyslono po to zeby z niej skorzystac i ulatwic zycie tym co szukaja podobnych problemow i ich rozwiazan, oraz tym co rozwiazanie juz napisali i nie chca aby im wiecej dupe zawracano czyms co juz jest napisane (jak bedziesz odpowiadal w jednym temacie setny raz komus na to samo to zrozumiesz o co mi chodzi ;) ).

 

Od wynikow wyszukiwarki duzo zalezy od hasla jakie sie szuka, wiec nigdy nie poprzestajemy tylko na jednym ;)

 

Najpierw patrzymy: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1523&highlight=ogrzewanie+lusterka

Nastepnie

mysle ze zdejem boczek i sprawdze czy jaka kostka sie nie rozlaczyla albo cos podobnego tak od najprostszych rzeczy zaczne

 

Pozniej sprawdzic gdzie wychodza kable z przelacznika i czy podaja prad po przelaczeniu. Mozliwe ze ida do modulu komfortu. Do niego tez mozesz zajrzec, tym bardziej ze autko tez masz starsze, a kable tam lubia pekac.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyrozumialosc.co do bezpiecznikow kotore podeslales to nic mi to nie pomoze bo prawe lusterko dziala, a jezeli by to byla wina bezpiecznika to by odydwa nie dzialaly bo z tego co widze to jeden jest bezpiecznik za to odpowiedzialny.sprawdze tak jak mowilem kostki i przelacznik,najprosciej bedzie chyba rozpiac wtyczke za lusterkiem i sprawdzic czy porad idzie do lusterka pozniej do przelacznika regulacji kabelek po kabelki i gdzies znajdzie sie przyczyna tylko jak narazie to brak czasu mnie blokuje;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja wlasnie dzis naprawilem maty grzewcze

okazalo sie ze w obydwoch L i P nie laczyl 1 jezyczek

Wziolem lutownice odlutowalem jezyczek wyskrobalem obok wiazke na macie i przylutowalem do tej wiazki jezyczek.

I wszystko bangla :)

I mi tez grzeja caly czas lustra ale zobacze jutro czy jak przelacze przelacznik ustawiania stron czy bedzie grac.

Akurat jest mroz i pada snieg wiec wszystko bedzie widac odrazu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy można zamontować do B4 podgrzewane? Zaznaczam ze nie mam elektrycznie sterowanych tylko manualnie szukałem na allegro i znalazłem tylko z elektrycznym sterowaniem. co trzeba zrobić proszę o poradę

PZDR :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam B5 z 1999 i raczej nie mam grzanych lusterek, dziś dopiero doczytałem że joystick powinien być w położeniu L lub R, do tej pory jeździłem z nim na środku. Kupiłem go latem i tak był ustawiony więc prawdopodobnie już wtedy nie działał, chciałbym sprawdzić maty ale nie wiem jak to szkło wyjąć bez jego rozwalenia i dowiedzieć się jakie ewentualnie maty tam pasują bo te z allegro nie mają opisów do jakich konkretnie modeli pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem, otóż zdjąłem wkład lusterka, przekręciłem kluczyk na zapłon,dzojsik wziąlem na grzanie i sprawdzam kontrolką czy jest prąd w tych dwóch kabelkach i niestety lipa, prądu brak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prądu brak..

To zacznij sie powoli cofać. Sprawdź czy prąd dochodzi do przełącznika, sprawdź bezpiecznik (tutaj masz rozpisane bezpieczniki ), następnie ciągłość przewodów. Kroczek po kroczku i na pewno znajdziesz. :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zacznij sie powoli cofać. Sprawdź czy prąd dochodzi do przełącznika, sprawdź bezpiecznik (tutaj masz rozpisane bezpieczniki ), następnie ciągłość przewodów. Kroczek po kroczku i na pewno znajdziesz. :dobrze

Dzieki kolego Chworz:) prąd już mam,czyli maty mam do wymiany;/ problem w tym,że coś nie mogę ich znaleźć na allegro no chyba ze źle szukam:) pomuszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności