Skocz do zawartości
Slay

Zalane sprzęgło (woda sprzęgło pedał sprzęgła wysprzęglik)

Rekomendowane odpowiedzi

Rano wpadłem w wielka kałużę, ale nic nie wskazywało że coś złego miało się dziać po tym. Samochód stał później przez 8h. Kiedy po tym wsiadłem i chciałem odpalić, samochód toczył się mimo wciśniętego pedału sprzęgła.. pedał załapał dopiero za drugim razem. Później wszystko było już normalnie, żadnych problemów z sprzęgłem.

 

Co mogło się stać ze sprzęgłem przy ewentualnym zalaniu? Ubytków płynu hamulcowego nigdy nie miałem, to też i woda raczej też nie mogła się tam dostać.. Z serwo też wszystko ok. Płyn co prawda jest stary, na dniach będę go wymieniał.

 

Ogólnie trochę się wystraszyłem, bardziej tego że może coś dziać się później z hamulcami niż ze sprzęgłem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stało ci sie cos takiego jakby olej trafił na tarcze dlatego sprzegło sie slizgało a ze to woda była to szybko wyschła i jest oki ale sprawdz dobrze osłony sprzegła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stało ci sie cos takiego jakby olej trafił na tarcze dlatego sprzegło sie slizgało a ze to woda była to szybko wyschła i jest oki ale sprawdz dobrze osłony sprzegła

 

Przeczytaj dokładnie w czym problem zanim coś napiszesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzegło mogło sie troche przypalic a z chamulcami nie powinno sie nic złego dziac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzegło mogło sie troche przypalic a z chamulcami nie powinno sie nic złego dziac

 

Co ma przypalenie sprzęgła? Piszę że wcisnąłem pedał sprzęgła ale samochód zachowywał się jak bym go nie wcisną..

 

Ktoś ma chyba ma problem z zrozumieniem czytanego tekstu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ty bo takie cos nazywa sie potocznie slizganiem sie sprzegła wiem co pisze i jaki masz problem kolego ale jeli nie znasz sie na mechanice to nie pisze bzdur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak ty bo takie cos nazywa sie potocznie slizganiem sie sprzegła wiem co pisze i jaki masz problem kolego ale jeli nie znasz sie na mechanice to nie pisze bzdur

 

Ja pie.. nich inni się wypowiedzą, a twoją umiejętność czytania pozostawię bez komentarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności