Skocz do zawartości
Gość cinekzgz

centralny zamek od strony kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cinekzgz

Witam :)

Bawilem sie dzis centralnym i siedzac w srodku w aucie wsisnąłem od strony keirowcy bolec od zamka reka. Teraz gdy wloze kluczyk od strony keirowcy to zamykaja sie i otwieraja sie tylko te drzwi a pozostale nie. A gdy wloze kluczyk od strony pasazera to zamykaja sie wszystkie drzwi, i tak samo zamykaja sie i otwieraja z pilota. Wie ktos moze co zrobic zeby dzialal centralny od stronby keirowcy po przekreceniu kluczyka ? Z gory dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozebrać drzwi, wyjąć zamek i sprawdzić co napsułeś. Opisów na forum jest sporo - polecam wyszukiwarkę i FAQ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cinekzgz

Moze nic nie napsulem ? W instrucki wyczytalem ze jest mozliwosc otwierania tylko pojedynczych drzwi np od strony kierowcy lub pasazera lub tylko klapy. Wiec moze da sie cos z tym zrobic bez rozbierania drzwi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kluczyk jest bezposrednio polaczyny z elektromechanizmem czyli jezeli nie dziala po przekreceniu moga byc 2 mozliwosci

zmimny lut przy zlaczu

---- tutaj http://www.wrzuta.pl/obraz/QuimQEjDm9/

luz microprzelacznik lezy

----tutaj http://www.wrzuta.pl/obraz/8viTB85jcW/

a tu znajdziesz jak sie do tego doskac

http://www.taligentx.com/passat/images/photo.php?photo=326&u=26|18|...

 

wiad zaczerpniete z tego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego co bylo przyczyna mam tak samo ze od strony kierowcy zamykam tylko drzwi kierowcy kluczykiem,zas od pasazera wszystko smiga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość juby28

witam mam problem ze swoim passatem ostatnio zaczelo sie cos dziac mianowicie : od czasu do czasu wariuje mi centralny czyli nie moge otwierac i zamykac drzwi od strony kierowcy centralny nie reaguje , po drugie gdy czasem otwieram drzwi kluczykiem wszystkie szyby sie otwieraja a i ostatni problem nie dzialaja mi liczniki no czasami przy odpalaniu no i jak przywale w deske to na chwile załaczy pomocy czy wie ktos co sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem ze swoim passatem ostatnio zaczelo sie cos dziac mianowicie : od czasu do czasu wariuje mi centralny czyli nie moge otwierac i zamykac drzwi od strony kierowcy centralny nie reaguje , po drugie gdy czasem otwieram drzwi kluczykiem wszystkie szyby sie otwieraja
Nie unikniesz demontażu zamka. Sprawdzenia płytki z wlutowanymi mikroswitchami .

Podałem Ci już link do tematu, w którym jest to opisane....

http://forum.vw-passat.pl/threads/18834-Rozbiorka-drzwi-i-naprawa-zamka-Almannah-dla-potomnych-)?highlight=zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswiezem temat:)

 

 

Mam podobny problem:) Mianowicie "czasem" od strony kierowcy jak wloze kluczyn i po przekreceniu jest zero reakcji , ani nie da sie otworzyc ani zamknac, od strony pasazera dziala wszystko ok. Czasem tez jest tak od strony kieropwacy ze otwierajac otwieraja sie tylko dzwi kierowcy albo zamykaja sie tylko dzwi kierowcy... od strony pasazera dziala wszystko:/ Co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymineilem zamek od kierowcy wszystko dziala procz pilota ktory nie komunikuje sie od czasu wymiany bateri.

Proboalem kodowania na stacyjke i trzymanie przycisku, na dwa kluczyki, na przytrzymanie 1 potem 2 przyciskow pilota przy zamykaniu drzwi i lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymineilem zamek od kierowcy wszystko dziala procz pilota ktory nie komunikuje sie od czasu wymiany bateri.

Proboalem kodowania na stacyjke i trzymanie przycisku, na dwa kluczyki, na przytrzymanie 1 potem 2 przyciskow pilota przy zamykaniu drzwi i lipa

 

Będziesz musiał zakodować pilota vagiem, jeśli sposób na dwa klucze nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności