Skocz do zawartości
raffaelo

Srubka w kanale - wkurzajacy dzwiek, jak mozna ja wyjac ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kiedys wpadla mi 'przypadkowo' srubka do kanalu (nie wiem jak ten kanal sie nazywa), chodzi o otwory ktorymi wydostaje sie powietrze ktore nagrzewaja przednia szybe. Srubka o dlugosci ok 4cm wpadla do tego kanalu i czasami ja slychac jak drży i wydaje drazniace dzwieki w tym kanale.

 

Pytanie jak ja wyjac, pewnie rozbieranie tego wszystkiego do duza robota. Probowalem ja poszukac magnesem, w sensie w rurce termokurczliwiej zamontowalem magnes no i probowalem jak poszukac, ale bez szans.

 

Moze metoda na minikamere ? Czy macie jakis pomysl, moze kogos kto taka szpiegowska kamere posiada ? albo hmm z oddzialu chirurgicznego ? ;)

 

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kamera ,o ktora pytasz nazwa sie bobroskop:rolleyes:. Watpie czy ktos posiada ja, bo koszta takiej to kilkanascie tys € ( przynajmniej takie jakie mamy w firmie).

 

Jak dla mnie to mozesz sprobowac wydostac srubke przy pomocy magnesu warsztatowego. Jest to taki gietki wezyk z jednej storny zakonczony magnesem ,a z drugiej raczka. :) Powinni miec to w kazdym warsztacie mechanicznym. Koszt pewnie tez jest niewielki wiec jak kupisz to w domu pewnie sie przyda :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały magnes neodymowy na sznurku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sytuacja nie jest taka prosta i jak juz pisalem probowalem jej poszukac , dosyc silnym magnesem ktory teoretycznie takie srubki powinien przyciagnac, ale nie natrafilem na nia. Widac struktura kanalu jest 'skomplikowana'..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności