Skocz do zawartości
Kozer

prosze o pomoc w sprawie komputera

Rekomendowane odpowiedzi

witam

panowie chce zmienić swój komputer o nr 038 906 019bj na 038 906 019am i mam takie pytanko czy te dwie literki nie robią różnicy powód jest taki ze mogę kopic cały komputer z czipem i nie wiem czy warto tym się zająć byłem w serwisie ale jak zwykle nikt tam niema czasu żeby sprawdzić coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie różnica choć ze sterownikami silników styczności nie miałem, w modułach komfortu mimo identycznych cyferek końcowe literki robiły różnice. Ja bym nie zaryzykował, ale poczekaj może ktoś będzie miał większe doświadczenie w tej materii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za odpowiedz mam nadzieje ze ktoś jeszcze wie coś na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nr 038 906 019 AM jest to silnik 1.9 115 KM . A więc nie widzę sensu żeby zmieniać na gorszy nawet jak po chipie.

 

A po co wogóle chcesz wymieniać ECU ? Nie lepiej program do niego napisać .

Nie zapominaj że przy zmianie ECU, pozostaje kwestia immo. (to nie jest tak że tylko przepniesz i będzie chodził)

Edytowane przez pvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kolego wiem ze to tak nie działa ale z IMO se poradzę a u siebie nie wiem gdzie zrobić mapy pod eku a z tym eku to znam samochód w którym siedział temu golfowi już nie będzie potrzebny dla tego zadałem takie pytanie bo mamy takie same silniki a rożne oznaczenia eku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w takim razie będzie pasował, nie wiem co mi się ubzdurało że ty masz silnik 130 KM, ale jak 115 to możesz przełożyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki w takim razie kupuje go jeszcze raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności