Skocz do zawartości
tadzik5085

Kaseta adapter problem!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wloze kasete-adapter do radia "beta" i podlacze adapter do telefonu to w prawym

glosniku prawie nie gra muzyka. Balans w radiu jak i w telefonie jest ustawiony na CENTER.

 

jesli balas przestawie na lewy to muzyke slychac troche ciszej,

a jak przestawie na prawy to prawie wogole nie slychac.

 

nie wiem o co chodzi.

 

PROSZE O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wloze kasete-adapter do radia "beta

w takich adapterach dzwiek przekazywany jest za posrednictwem sprzezenia magnetycznego glowicy magnetofonu i podobnej glowicy w adapterze wiec musza byc one ustawione dokladnie na przeciwko siebie .

 

 

jesli beta poprawnie odtwarza kasety to znaczy ze adapter jest do du.py (chociaz i tak jest)

jesli nie uzywasz kaset polecam dorobienie wejscia audio i wywalenie tego adaptera

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanie no name adaptery są daremne. Jednak firmowe niczego sobie. Ja mam philipsa, gra bardzo fajnie, żanych szumów trzasków. Siostrze kupiłem sony-równierz gra ok.

Oryginalnie miałem gamme sony i używałem tej kasetki philipsa. Potem w gammie padł kaseciak,kupiłem moduł, który dał mi wejście aux na wejściu zmieniarki, równocześnie nie tracąc zmieniarki. Jednak wolałem kasetke philipsa. Zmieniłem radio na gamme blaupunkta i moduł z tym radiem nie chce załączać zmieniarki-sygnał tylko z mp3. Więc znów wróciłem do kasetki i jestem zadowolony. Dodam, że kasetke mam w radiu, klapkę zamkniętą, a jack wychodzi z tyłu radia idąc do schowka w podłokietniku więc żadnej plątaniny kabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w takich adapterach dzwiek przekazywany jest za posrednictwem sprzezenia magnetycznego glowicy magnetofonu i podobnej glowicy w adapterze wiec musza byc one ustawione dokladnie na przeciwko siebie

 

nie rozumiem :/

 

jesli beta poprawnie odtwarza kasety to znaczy ze adapter jest do du.py (chociaz i tak jest)

jesli nie uzywasz kaset polecam dorobienie wejscia audio i wywalenie tego adaptera

 

nie mam pojecia jak dorobic wejscie audio

 

Tanie no name adaptery są daremne. Jednak firmowe niczego sobie. Ja mam philipsa, gra bardzo fajnie, żanych szumów trzasków. Siostrze kupiłem sony-równierz gra ok.

Oryginalnie miałem gamme sony i używałem tej kasetki philipsa. Potem w gammie padł kaseciak,kupiłem moduł, który dał mi wejście aux na wejściu zmieniarki, równocześnie nie tracąc zmieniarki. Jednak wolałem kasetke philipsa. Zmieniłem radio na gamme blaupunkta i moduł z tym radiem nie chce załączać zmieniarki-sygnał tylko z mp3. Więc znów wróciłem do kasetki i jestem zadowolony. Dodam, że kasetke mam w radiu, klapkę zamkniętą, a jack wychodzi z tyłu radia idąc do schowka w podłokietniku więc żadnej plątaniny kabli.

 

bede musial sprawdzic w innym samochodzie

 

 

mam taki adapter

kasetaadapter.jpg

 

dodatkowo taki

JACK.jpg

 

i podlaczony do

nokia_6210_navigator.jpg

 

moze cos to pomoze :/

Edytowane przez tadzik5085

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ja używałem takiego adaptera w paszczaku radio chyba alfa, teraz już nie pamiętam, po zmianie radia dałem adapter teściowi i używa go w Toyocie. Może coś nie tak na przejściówce ( sprawdź podłączając tylko adapter i np zwykłe MP3 lub discmana) albo ta mniejsza nie do końca jest poprawnie wykonana i źle pasuje do noki.

Bardziej tu szukałbym [przyczyny.

Zacznij od podłączenia adaptera do czegoś z normalnym wejściem bez przejściówki. Jeśli będzie ok to przejście na telefon coś nie bangla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności