Skocz do zawartości
Blanko

Nakladka na tylki zderzak do B5fl 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktos czy sa u nas takie tuningowe naladki na zderzak do passka b5 po lifcie cos w stylu nakladki od w8 tyle ze z wycieciem na jednej stonie?

mam na mysli cos takiego jak na filmiku w 0.42s tyle ze tu w b5

http://www.youtube.com/watch?v=LKyl84u3V3U&feature=related

podobne maja tez nowe saby

szukam szukam i nic nie moge znalesc... ogolnie ciezko z tymi czesciami tuningowymi do passkow;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrku a nie myślałeś żeby oddać oryginalną dokładkę do plastikarza żeby wyciął z jednej strony jak w w8?? Od wewnętrznej strony dokładki jest zaznaczone w których miejscach jest wyciecie w Pasku W8. Widziałem na własne oczy jak było zrobione przez plastikarza i wyglądało na orginał, tak ładnie i dokładnie zrobił.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrku a nie myślałeś żeby oddać oryginalną dokładkę do plastikarza żeby wyciął z jednej strony jak w w8?? Od wewnętrznej strony dokładki jest zaznaczone w których miejscach jest wyciecie w Pasku W8. Widziałem na własne oczy jak było zrobione przez plastikarza i wyglądało na orginał, tak ładnie i dokładnie zrobił.

Pozdrawiam

wydaje mi sie ze to byl by najlepszy pomysl, tylko nie wiem czy u siebie w miescie wogole znajde jakiegokolwiek plasikarza:D ciekawe czy samemu dalo by rade to wyciac;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od wewnętrznej strony dokładki jest zaznaczone w których miejscach jest wyciecie w Pasku W8.

Skoro jest zaznaczone to można samemu wyciąć ,chyba nie jest to takie trudne ,podsunąłeś mi dobry pomysł wtedy można wstawić jakieś ładne końcówki tłumika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem można by to samemu wyciąć, tyle że plastikarz by wspawal jeszcze od góry taki jakby daszek a dodatkowo pozaokrąglałby krawędzie. Napewno ładniej by to wygladało niż wycinane samemu. Też u siebie się zastanawiam czy wycinać tylko z jednej strony czy robić a'la W8, z tym że wtedy jest już znacznie więcej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym filmie na youtubeten błekitny passek jeszcze jeszcze a ten srebny to agrotuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec ze jest oznaczone w dokladce gdzie sa miejsca na wydechy :D Dzieki panowie za info :) problem mam z glowy :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności