Skocz do zawartości
Gość Passat V6 Luki

Nie dziala przycisk "sluchawki" na kierownicy do odbierania rozmow prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passat V6 Luki

Heja kupilem wczoraj Passata 2009r. TDI170 DSG. No i problem mam taki ze na kierownicy mam przycisk sluchawki telefonu aby odbierac rozmowy z telefonu komurkowego i niewiem jak polaczyc SonyEricsson k850i z radiem(RCD 310) po przez Bluetooth bym mogl miec zestaw glosno mowiacy . Prosze o pomoc Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to zestaw?

Zobacz pod fotel jaki masz sterownik 729 czy 730.

Jak 729 potrzeby będzie adapter a jak 730 to raczej SE nie sparujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passat V6 Luki

zagladalem pod fotel ale nic tam takiego nie znalazlem jedynie co to wjazke kabli dochodzacych do fotela i do podlagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie masz uchwytu na pulpicie ani klawiatury w miejscu lewej szufladki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passat V6 Luki

no to ok ale jak podlaczyc telefon zebym mogl odbierac same rozmowy tzw. zestaw glosno mowiacy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz zestaw czy go nie masz? jak nie masz uchwytu na pulpicie lub klawiatury i ichwytu w podłokietniku to raczej nie masz zestawu.

 

(mam do sprzedania sterownik w wersji standard lub premium do wyboru)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passat V6 Luki

a powiedzcie mi prosze jak krok po kroku mam zesparowac tel z passkiem i jak sie usuwa zesparowany telefon . Bo byc moze osoba przedemna miala zainstalowany tel i teraz nie chce mi odszukac mojego telefonu.

A drogie pytanie czy jest jakas funkcja np. ustawienia fabryczne calych ale to calych ustawien jakich mogla dokonac pierwsza osoba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza słuchawka musisz mieć zestaw głośno mówiący jak zwykły to masz uchwyt na pulpicie jak premium to klawiaturę w miejscy lewej szufladki.

Jak tego nie masz to niestety nie masz zestawu a słychawkę na kierownicy masz jako bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobny problem mam zestaw ...730 nie mogę podłączyć Nokii E51. Ktoś pomoże?

 

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 00:27 ----------

 

Nie mogę połączyć zestawu Premium z Nokią E51. Poniżej piszę co już próbowałem:

 

 

 

 

blutooth - włączony

dostępność - publiczny

nazwa - Nokia e51

zdalny tryb Sim- włączony

 

 

 

Dodam jescze że mam włączony bezprzewodowy zestaw sam., profilaktywny domyślny

 

dla tych którzy chcą pomóc próbowałem z Nokią e65 też nie widzi tego telefonu, zaistalowałem na noki e51 program Nokia 810, który służy ponoć do przenoszenia książki, też nie działa. Po naciśnięciu dwa razy słuchawki czy na kierownicy , czy też na klawiaturze nad navi a później OK na kierownicy wyskakuje sygnał, że szuka a później, drugi sygnał żenic nie znalazł. Proszę o pomoc co robię źle, a może telefon mam źle ustawiony? Paweł(api13) napisał: "czy pyta o nowego użytkownika" nie nie pyta a może nie wiem jak to załączyć. Czekam...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4balon
Poza słuchawka musisz mieć zestaw głośno mówiący jak zwykły to masz uchwyt na pulpicie jak premium to klawiaturę w miejscy lewej szufladki.

Jak tego nie masz to niestety nie masz zestawu a słychawkę na kierownicy masz jako bonus.

 

 

Witam, mam podobny problem, na kierownicy przycisk ze słuchawką, pod sufitem mikrofon.

Nie ma niestety zadnego uchwytu pod telefon. W instrukcji wyczytałem iz aby sparować telefon trzeba nacisnąc w odpowiedniej kombinacji przyciski na uchwycie, ale co kiedy nie ma uchwytu.

Czy jest jakis inny sposób parowania systemu z telefonem, włączenia Bluetooth w aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz coś pod siedzeniem przedniego pasażera. Jak nic nie odkryjesz to zainteresuj sie instalacja zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój passat widzii nokię 520, 725 i  teraz samsunga A52  ale nie mogę odbierać i konczyć rozmów klawiszem na kierownicy.  odbieram "słuchawką' na  środkowym ekranie i tak kończę ale jak ktos sie nie rozłączy o musze kończyć rozmowę aktywując tel i dopiero na telefonie kończę połączenie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności