Skocz do zawartości
arek7812

To jest forum cz......

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Moje pytanie zadaję kolejny raz.To jest forum czy wyszukiwarka o nazwie VW.Z kąd moje pytanie ?Otóż jakikolwiek temat by nie był poruszony to PAN MODERATOR wyrzuca temat do kosza i odsyła do wyszukiwarki.Atu chodzi oto aby rozwiązywać problemy ,gdyż kazdy ma różniący się problem od innego i nie każdy znajdzie odpowiedż w wyszukiwarce.Punkty regulaminu są oczywiście ale chyba nie po to jest to forum żeby odsyłać każdego i mieć zabaw i powoływaĆ się na regulamin PANIE MODERATORZE...:638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jaki jest sens zakładania kolejnych takich samych bądź podobnych tematów skoro one już są i są na nie odpowiedzi ??? Po to jest regulamin na forum żeby się z nim zapoznać i przede wszystkim używać wyszukiwarki. Znajdziesz taki sam wątek plus dla ciebie, znajdziesz podobny stosujesz się do punktu 2.2d regulaminu. Założenie nowego tematu staje się wiec ostatecznością. Ale jak ktoś ma w dupie regulamin ( no chyba że masz ksywkę Ryba i grałeś w klierze) to są takie efekty w postaci wielkiego żalu. Trochę ambicji proszę pana - te szukanie nie boli i zajmuje nie wiele czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tym właśnie różni się to forum od innych, że jest jako taki porządek. Zajrzyj np. na jakieś forum komputerowe - setki wątków z tym samym problemem, w większości bez rozwiązania. A tutaj: Masz problem? Szukasz odpowiedniego wątku i czytasz rozwiązania swojego problemu ewentualnie opisujesz swój przypadek w istniejącym już wątku a nie zakładasz od razu nowy. Dzięki temu Forum jest przejrzyste.

Poza tym leniuchom, którym nie chce się użyć wyszukiwarki mówimy stanowcze NIE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim zarzuciłem temat w off topicku sprawdziłem kilka razy czy słowo/a występuje pod różnymi postaciami nawet z błędem. Zawsze można sprawdzić w wyszukiwarce. Jeżeli Moderator rzuca temat do kosza czyli było.

Proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek jesteś forumowiczem od stycznia, masz już jakieś doświadczenie z naszym forum. Opcja szukaj nie jest ci obca (tak mniemam). Potrudziłem się aby zobaczyć za co wyleciał twój temat. Moje wnioski; po wpisaniu twojego tytułu w szukajkę rzeczywiście jest mało tematów związanych z B5 (3 lub 4). Ale sobie pomyślałem Może zmienię jakieś słowo w tytule i zamieniłem słowo "słabo" na słowo "ciężko" i zobacz co mi opcja szukaj wywaliła KLIK. Tak że nie dziwię się że moderator wywalił twój temat do kosza. Troszkę inwencji własnej i myślenia. Czasami za maszynę trzeba myśleć i zmienić jedno słowo a wyniki wyjdą same (nie wiem co by wylazło jak bym wpisał słowo "źle"). Teraz wystarczy poczytać dopasować wszystkie objawy do swoich i czytać jakie jest rozwiązanie. Jeśli nie ma dopisać się do istniejącego wątku, a gwarantuję ci że ten wątek wyświetli się na początku i forumowicze będą ci dalej podpowiadać co z czym. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko kolego arek7812, że jak masz problem z korzystaniem z wyszukiwarki, to zajrzyj do instrukcji. Powinna Ci ułatwić posługiwanie się szukajką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności