Skocz do zawartości
Gość mikeprezesso

kody 66535;18265 : 18074; 16685

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mikeprezesso

Witam wszystkich. Mam na imię Michał i jestem z Podlasia.

Mam problem z passatem 1.9 tdi z 2001 roku kombi.

Problem wygląda tak że podczas jazdy na suchej nawierzchni nagle zapala mi się kontrolka od esp i auto zaczyna szarpać przy dodawaniu gazu, czasami też tak się dzieje bez widocznego zapalania się kontrolki od esp. Po podpięciu pod vaga wyskoczyły mi takie błędy jak w tytule. Proszę o pomoc znawców tematu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez mikeprezesso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65535 P0603 Błąd jednostki kontrolnej lub modułu wewnętrznej kontroli. Błąd pamięci podtrzymującej (KAM) lub brak zasilania jednostki kontrolnej lub zły kontakt z uziemieniem lub nie zapisano żadnych usterek (jeśli MIL nie jest podświetlony) A

65535 Nie zapisano żadnych usterek (jeśli MIL nie jest podświetlony) A

65535 Błąd jednostki kontrolnej – w którymś systemie

 

16685 P0301 Cylinder #1 – wykryto przerwę zapłonu A lub B / miganie

innych nie znalazłem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AFN-a chyba nie masz. MAsz za to problem z pompowtryskiwaczem na 1 cylindrze, prawdopodobnie nie łączy kostka wtryskiwacza, lub powoli umiera wtryskiwacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 miesiace temu mialem taki sam problem,te same bledy i objawy, tez z cylindrem 1wszym.

zdjolem pokrywe silnika i poruszalem blaszki w kostce ktora wchodzi do pompowtyskiwacza nr1!

Teraz chodzi jak chodzilo, (tak jak mowil ORMOWIEC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności