Skocz do zawartości
kyniu

Chciałbym kupić lodówkę. Co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Beko nie było :D

 

 

A co do agregatów to bierz z jednym choć w tym rozmiarze zapewne tylko sa takie. Co Ci z dwóch agregatów ? Jak jeden pizdnie to i tak lodówka do serwisu, przecież nie zawieziesz oddzielnie zamrażarki czy chłodziarki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jeden pizdnie to i tak lodówka do serwisu, przecież nie zawieziesz oddzielnie zamrażarki czy chłodziarki

Co racja to racja. Mniej prąda będzie brała. Przeta to tylko 165 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie spotyka się już dwuagregatowych. Jest jeden ale 2 termostaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ja sie wyleczyłem z zakupów agd w saturnach i innych mediamarketach. Jak raz coś chciałem kupić i zapytałem gościa ze stoiska o szczegóły to usłyszałem " ja tu tylko sprzedaje" :)

2. Jak chcesz sobie pooglądąć w wirtualu i podumać: http://www.zadowolenie.pl/kat,21,agd-lodowki

3. Jeżeli chodzi o opinie - lodówkę mam whirpoola ( kiedyś polar) , na razie - 4 lata- chodzi bez problemów. Beko - to turecki siemens, kumpel ma samsunga na pół kuchni ( tego od "lodów") i też se chwali ( 2 lata w eksploatacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Ja polecam Ariston, ewentualnie tańszy brat Indesit. Ariston ma lepsze wykonanie, dłuższą gwarancję, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania :)

no jeden porządną firme chwali mam cały sprzęt aristona w kuchni wykonanie spoko tylko ta szuflada na plastikowych prowadnicach padła po cięzkim garnku jak u mnie tak i u rodziców chyba słaby pkt tej chłodziarki,Krzysiek tu masz link do tej chłodziarki o której pisze

http://www.hub30.com/dane-techniczne-produktu/165794,MBL-1822-C 2 lata juz śmiga aż miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzę jakieś konkrety :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dodajmy że ariston inox to inox a nie pryśnięte sprayem stalowym ;) Tez mam aristona całe agd w domu i kolejny zakup tez będzie ariston choć jest troszkę droższy od konkurencji...

Podjedź kyniu do Łodzi, tam go bodajże produkują i w sklepie " przyzakładowym " można nieźle zbić z ceny bo mają tam tez poobijane ;) tzw " odpady "

Namiary niech podadzą łodziaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo chcemy oszukac? Dzsiaj lodowki robi sie na 10 lat - tak jak auta - chcesz na dluzej, to musisz bulic (patrz Miele i wyzej). Chcesz lodowke? Wybierz kolor, wyglad i praktyczne wnetrzne (czy chcesz stojak na flaszki wina, czy strefe 0 stopni itp) i cene. Wszystko na temat.

Ja rok temu pojechalem do Media Marktu po srebrnego Whirlpoola, wyjechalem z czarnym Boschem, bo byl ostatni i zjechali mi z 850 na 550€ (raz, ze dotykana, dwa ze bez kartonu). Poki co chodzi OK, ale wiedza pana z MM ogranicza sie do tego, co napisane na lodowce, czyli jaka wysokosc, jaki pobor pradu itp... czyli zonk.

Dzisiaj gdybym kupowal lodowke, zrobilbym tak samo, czyli nie patrzyl na firme, tylko zeby byla w miare tania i wygodna (musowo duzy zamrazalnik i bez stojaka na flaszki, bo 4 zajmuja cala polke).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLAR w klase A+(Mam taka od 2 lat.) lub AA, roznie to nazywaja, ale chodzi o to samo.

Zamrazarka 3 komory, reszta to lodowka. Wysokosc ok. 190cm. Jest jednoagregatowa. Za 2 trzeba z 500 pln doplacic. Rozmraza sie sama. Praktycznie bezobslugowa. Jezeli nie liczac mycia i rozmrozenia raz na pol roku. Biale sa tansze. Za INOX doplata 1000 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie w domu od poltora roku stoi ELECTROLUX ERB 4052

dwa metry wysokosci. i odpukac w niemalowane nadal chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LIEBHERR polacam . Naprawde warto wydac troche więcej kasy( jesli jest taka opcja oczywiscie)

Nasza ma juz prawie 6 lat. Półki ze szkła hartowanego. Mozliwość ustwienia teperatury w chłodziarce jak i w zamrażarce.

Bardzo solidnie wykonana. Mozliwośc przełozenia drzwi jako prawe czy lewe, ale to juz ma chyba wiekszość marek.

No i jest wolnostojąca, nie w żadnej zabudowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że coś wybiorę dla siebie.

Dziękuję wszystkim za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujemy lodówkę Hotpoint-Ariston Quadrio ;)

 

Proszę o pozytywne jak i NEGATYWNE opinie. Czytałem w necie ze głosno pracuje i czasami słabo chłodzi. Nie wiem sam co o tym myslec. Nie powiem, bo wygląd ma bardzo atrakcyjny ;) Co o tym myslicie ?

 

http://www.allegro.pl/item875176300_lodowka_ariston_4d_x_ha_agd_warszawa.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadko mi się to zdarza, ale chciałbym podnieść temat. Zakup lodówki ma byc na dniach i chciałbym znac waszą opinię na temat Quadrio. Zalezy mi na czasie, dlatego sorka ze post pod postem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak jak w temacie dziś moja lodówka wyzionęła ducha :zeco

jutro cisnę do sklepu coś wybrać ale najpierw chciałbym was prosić o porady i jakieś cenne sugestie co do konkretnych modeli.Kwota jaką chcę wydać to 1500 PLN.Dzięki z góry za wszelkie podpowiedzi.Pozdrawiam.:help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czy wolno stojąca czy do zabudowy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz czy wolno stojąca czy do zabudowy ??

Jakoś przegapiłem wątek.Sorki.

Wolonstąjąca szer do 60cm. Może z upływem paru miesięcy od ostatniego wątku ktoś dorzuci cenne uwagi.Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szer do 60cm

 

60 cm to raczej standard, lepiej podaj wysokość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
60 cm to raczej standard, lepiej podaj wysokość

 

wysokość 160cm :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności