Skocz do zawartości
kyniu

Chciałbym kupić lodówkę. Co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jaką markę polecacie, co się psuje w danym modelu?

Może mieliście do czynienia z wyjątkowo wredną :P lodówką i jej nie polecacie?

Proszę o opinie. Z góry dziękuję. :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do jakiej kwoty? Ja ci polecam WHIRPOOL-a z oddzielnym zamrażalnikiem na 3 szuflady. Moja chodzi bezawaryjnie już parę ładnych lat. Znajomi też niedawno kupili i nie narzekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danio wysokość lodówki to ok 165 cm więc to będzie z dwoma szufladami ale już jakaś marka polecona.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danio wysokość lodówki to ok 165 cm więc to będzie z dwoma szufladami

Zapomniałem, że niski jesteś :rotfl: Dokupisz sobie stołek do tego.

 

No ja mam właśnie taką na dwie szuflady a mam zamiar zmienić na 3 szufladowa. I też to raczej będzie whirpool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem, że niski jesteś

Mam niską kuchnię :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniu ja polecam lodowkę AMICA. Byłeś widziałeś używałeś :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Mam Aristona duża 2 metry tak jest kozak jeden mankament i to w dwóch przypadkach bo rodzice mają taką samą po włożeniu garnka z zupą strzelają plastikowe mocowania szklanej półki.Może za ciężkie te garnki :)A tak poważnie to jedź do media lub saturna i popytaj jest tyle sprzętu że tylko fachowiec Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykop ziemianke pod domem, a kasę na lodówkę przeznacz na słuszniejszy cel :564::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak poważnie to jedź do media lub saturna i popytaj jest tyle sprzętu że tylko fachowiec Ci pomoże.

 

Nie polecam tego rozwiazania. "Fachowiec" poleci to co chciałby sprzedać a nie to co najlepsze.

 

Co do chłodziarek:

Indesit BAAN 10

Whirlpool ARC 5714

Amica FK 272.3

Electrolux ERB 29003

 

To wszystko co moge polecić do 165 cm.

 

Jezeli chciałbyś większą to Samsung RL34EGSW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMICA JEST BE !

 

Mamy w domu trzy, dwie juz sie raz zepsuły (termostaty i jakies inne pierdoły), w tym juz jedna nadaje sie do wymiany (co tydzien trzeba rozmrazac) a ta ostatnia, najstarsza jakos jeszcze sie trzyma (bezawaryjna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Nie polecam tego rozwiazania. "Fachowiec" poleci to co chciałby sprzedać a nie to co najlepsze.

 

Co do chłodziarek:

Indesit BAAN 10

Whirlpool ARC 5714

Amica FK 272.3

Electrolux ERB 29003

 

To wszystko co moge polecić do 165 cm.

 

Jezeli chciałbyś większą to Samsung RL34EGSW

a ja upieram sie przy swoim w sklepach typu saturn lub media jest tyle sprzętu że raczej nie chodzi o wciskanie chłamu od tego są promocje :)co innego w sklepie posiadającym daną markę tylko i wyłącznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam niską kuchnię

To musisz wchodzić na czworaka, ale z tym chyba nie masz problemu (po cytrynówce). :rotfl: Poleciłbym ci 2 wrotową taką żeby wsadzić do środka wku..jącą teściową albo za karę małżonkę, a jeszcze przy tym jakby przez okienko wydawała lód do drinków to byłoby super. Ale skoro chcesz lodówkę na krasnala to poleciłbym ci dobrego Bosha. Miałem kiedyś przywiezionego z wystawek w Niemczech, bóg jeden wie ile pracowała u Niemca bo u mnie chodziła od 1995 roku ale żonie się znudziła i teraz chodzi w ośrodku którego jestem pracownikiem. Jakby nie patrzeć w Polsce pracuje 14 lat bezawaryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bosha. Miałem kiedyś przywiezionego z wystawek w Niemczech, bóg jeden wie ile pracowała u Niemca bo u mnie chodziła od 1995 roku ale żonie się znudziła i teraz chodzi w ośrodku którego jestem pracownikiem. Jakby nie patrzeć w Polsce pracuje 14 lat bezawaryjnie.

 

Oj to już nie ten sam Bosch co kiedyś. Teraz dla tej firmy robią Turcy, Hiszpanie i jeszcze inne maści Europy i to już nie to. Osobiście mam fajną lodówkę Boscha, ale po roku zaczęła lać wodę do zamrażalnika...i na szczęście zrobili to na gwarancji. A Bosch był tylko dlatego, że inne sprzęty nam się podobały i miał być komplet.

 

A co do wyboru nowej na teraz to polecam Liebherr'a. To jest jeszcze nie skażone dziwnymi podzespołami i fabrykami nie wiadomo gdzie. Cena może nieco wyższa niż Whirlpool itp., ale za to gwarancja jakości niewspółmierna (oni robią chłodziarki dla Miele, który na swoje sprzęty daje nawet 25 lat gwarancji!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ariston, ewentualnie tańszy brat Indesit. Ariston ma lepsze wykonanie, dłuższą gwarancję, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.... to jest podobnie jak z autem ;)

zależy ile chcesz dać za nią, co ma ona mieć itp ...

niedawno zakupiłem Samsunga, na prawdę polecam ...

lodzik, woda dla ochłody, no i masa innych funkcji jakie chyba tak naprawdę nie są potrzebne, bynajmniej dla mnie :P, przed nią był Siemens (nie pamiętam modelu) 180 cm, jedno agregatowa, jedno drzwiowa, miałem go i nic kompletnie się nie działo przez 11 lat, a rozmrażana była trzy razy.

Generalnie co do ilości agregatów to warto się zastanowić, czy potrzebujesz dwóch czy wystarczy jeden.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lodzik,

 

To się nazywa lodówka - normalnie baby nie trza mieć ze sobą :D Jacek dawaj namiary na sklep :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rtv-agd :)

normalnie baby nie trza mieć ze sobą
żadna lalka czy lodówka nie zastąpi baby ;)

Pozdrawiam

ps.... jak ludzie wyłapują takie rzeczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
normalnie baby nie trza mieć ze sobą Jacek dawaj namiary na sklep
No tak Damian tobie to jedno w głowie.
przed nią był Siemens (nie pamiętam modelu) 180 cm, jedno agregatowa, jedno drzwiowa, miałem go i nic kompletnie się nie działo przez 11 lat
Teraz takową posiadam ale czy jedno czy więcej agregatów, tego to nie wiem. Nie zaglądałem jej pod spód ani na tył nie patrzyłem. Postawiłem i tak stoi od roku i chłodzi oraz mrozi. Czy polecam bądź odradzam nie wiem powiem jak ją będę wymieniał albo wywalał wściekły. Za to mogę odradzić pralkę ale to w innym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps.... jak ludzie wyłapują takie rzeczy ...
czytaja ze zrozumieniem albo to co chca zrozumiec.

 

A tak na powaznie to u nas jest ledycook i nie narzekamy a juz chodzi ze 3-4 lata. Ale jak ze wszystkim kazdy chwali swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam WHIRPOOL-a
Indesit BAAN 10

Whirlpool ARC 5714

Amica FK 272.3

Electrolux ERB 29003

Bosha.
tańszy brat Indesit
zakupiłem Samsunga
jest ledycook

Jestem jeszcze głupszy niż wtedy kiedy zakładałem temat :D

jedź do media lub saturna i popytaj jest tyle sprzętu że tylko fachowiec Ci pomoże.

Tego rozwiązania też spróbuję.

Dziękuję za porady :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności