Skocz do zawartości
DJ.Tuning

Spot Cykliczny. Humniska (Foty 1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki z poprzedniego Spota wreszcie w pierwszym poście.

 

Spot 11 Września u mnie przy Grillu aktualny kto da radę i będzie miał ochotę przybędzie a jak nikt nie przyjedzie to grilla i tak zrobię ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świata nie mienimy Piotrek, zbieraj kaske na 10-10-2010 bo to ostatni duży spot w tym roku i wypadało by abyście się pojawili nawet jednym autkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dam rady na 100% być w nisku bo mam wesele w rodzinie. chyba że będę w abstynencji na weselu siedział i poprawiny odpuszczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ja mam w planie przynajmniej na chwilkę zaglądnąć na grilla. Wszytko zależy od zdrowia mojego młodego. Nie wiem czy się wyrobie na 15:30 więc jakbyś mógł to daj namiar na wiatę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc sprawa wygląda następująco. Grill jest uzależniony od pogody jaka będzie w sobotę. mapka dojazdu. http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&msid=100425325373532680867.00048fc0152059ea62bfe&ll=49.541251,22.248001&spn=0.094682,0.220757&z=12

 

Jak by sobota była parszywa to spotykamy się jak zawsze w niedzielę w Humniskach.

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypaliło coś na weekendzie? Bo coś cicho w temacie ;). U mnie zaraza w domu była zaczęło się od niani a potem reakcja łańcuchowa więc mimo chęci nie dałem rady się ruszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weekendzie kaszana. W sobotę wlało więc nawet jeśli to z grilla nici bo mi się podwórko rozjechało i ciaplali byśmy się jak kaczory w błocie. a w niedzielę z tego co widzę to też nikogo nie było w Humniskach

 

W przyszłym miesiącu ze względu na to że większość zapewne 10 będzie w Nisku przekładam nasz spot na 16 i myślę że chyba zamkniemy wtedy ten sezon naszych spotkań w tej miejscowości.

 

W następnym sezonie myślę nad pewnymi zmianami jeśli chodzi o nasze cykliczne spoty. Ale to jeszcze czas żeby cokolwiek na ten temat mówić.

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka koledzy, Ja postanowiłem po długiej nieobecności pojawić się na spocie w Humniskach w dniu 12.09.2010, niestety byłem sam :dupabladapostałem ok. 15 min i pojechałem z powrotem do Krosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety byłem sam

 

I właśnie ze względu na takie sytuacje w następnym sezonie zmienimy pewne zasady naszych spotkań.

 

Ponieważ powtarza się nagminnie sytuacja że albo się mijamy po drodze albo przyjeżdża jeden samochód.

 

Mianowicie w temacie będziemy deklarować chęć przybycia na spota tak żeby w dniu imprezy można było wejść do tematu i zerknąć kto będzie i czy w ogóle ktoś się zjawi.

 

Więc prośba przed spotem październikowym, właśnie o takie wpisywanie swojej obecności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to nie Rzeszów. Zawsze większe miasto i większe prawdopodobieństwo, że komuś spasuje. Ja z dwoma kumplami co mają B4 robimy spoty co tydzień na Baranówce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że to nie Rzeszów. Zawsze większe miasto i większe prawdopodobieństwo, że komuś spasuje. Ja z dwoma kumplami co mają B4 robimy spoty co tydzień na Baranówce

 

A gdzie na Baranówce?Bo ja też mieszkam na Baranówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na lubelskiej ;D czyli spot w październiku jest przeniesiony na 16 października??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie na Baranówce?

 

No ładnie :D Jak na krótko, to na parkingu tym dużym i wiecznie pustym przy ulicy wyzwolenia koło Mikołajczyka 16 (gdzie mieszkam). Jak na dłużej to dochodzi do tego Restauracja Bartolini, albo moja chata. W zimę driftujemy na Podpromiu ;) Pisz na gg: 4946714 to zaplanujemy za dzień czy 6 jakiś spocik Passatmaniaków :D Może założymy temat, o spotach w stolicy Podkarpacia ? Planowalibyśmy tam spotkania :)

Edytowane przez szymoneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakie dni macie te spociki w Rz?? Bo ja na os. Piastów mieszkam ;) tylko w weekendy mnie nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w piątek coś wymyślimy jak tak. Proszę administrację o przeniesienie tej serii postów do tematu o spotach w Rzeszowie. Trzeba utworzyć nowy raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może w piątek coś wymyślimy jak tak. Proszę administrację o przeniesienie tej serii postów do tematu o spotach w Rzeszowie. Trzeba utworzyć nowy raczej.

 

Szymon a może w piatek pod Carrefourem na B4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje. Pogadam jeszcze z dwoma kumplami z Rzeszowa. Gdzieś po 17.00 pewnie będą mieli czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi pasuje. Pogadam jeszcze z dwoma kumplami z Rzeszowa. Gdzieś po 17.00 pewnie będą mieli czas.

 

Ja dopiero po 19 będe po pracy.A tutaj mi najbliżej,dojde na piechote bo auto już chwile temu sprzedałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak po 19 to też się pisze :zdrowko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności