Skocz do zawartości
bunia23

preparat na uszkodzony napinacz łańcuszka

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko tak jak w temacie zna moze ktos jakis dobry preparat bo juz ten dzwięk tego łańcuszka mnie denerwuje wiem ze niema cudów i musze go wymienic ale moze ktos zna jakis preparat co troche wyciszy ten łańcuszek juz zbieram kase na nowy napinacz ale niestety to niejest tania część co myslicie o takim wynalazku Ceramizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje tyle co umarłemu kadzidło.zdania ogólnie są podzielone ale zamiast wydawać kase na ceramizery lepiej wydaj ją na nową część i problem zniknie.nie ma cudów...niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasyp trocin dębowych do oleju :D nie no oczywiscie żartuje, niestety tylko wymiana pomoze, ceramizer sobie odpusć, próbowałem to u brata w corsie i w golfie III od kolegi, praca silnika nie zmieniła sie w ogóle, jak w jednym tak w drugim przypadku, moim zdaniem na 1000% ceramizer ci nie pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napinacz lancucha posiadda pod spodem malutkie sitko, sprobuj je oderwac. powinno pomoc na jakis czas ale nie musi!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze ktos jakis dobry preparat

Kolego, a na jakim jeździsz oleju? Generalnie chodzi i firmę nie gęstość, ja u siebie łańcuch bardzo słyszałem jak jeździłem na Valvoline i na Motul'u, gdy zaczełem lać Mobila przestało mi to przeszkadzać.

No chyba, że u ciebie jest to już tak bardzo słyszalne, że łańcuch z napinaczem kwalifikuje się tylko do wymiany, a sama wymiana może być dużo tańsza niż koszty po zerwanym łańcuchu, co może się zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wlany mobil poł syntetyk a oco chodzi z tym sitkiem mozesz mi coś więcej napisac jak moge się dostać do tego sitka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz sciagnac pokrywe od zaworow. nastepnie wyjac napinacz a jak go juz wyjmiesz to bedziesz wiedzial o jakie sitko dokladnie chodzi (jest pod spodem napinacza i czesto jest zapchane i przez to jest mniejsze podawane cisnienie!) opis wyjecia napinacza znajdziesz na forum wraz ze zdjeciami! powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to chyba sobie z tym sam nieporadze jak bym go juz wyjął to bym kupił drugi uzywany pewnie musze sie do jakiegoś mechanika udac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie, praktycznie tego sitka już nie było - zostało rozerwane, a i tak mocno silnik klekotał, tak więc nie wiem czy gra warta świeczki. Gdy u mnie zaczęły się objawy uszkodzonego napinacza na trochę pomogło zalanie samochodu olejem Valvoline maxlife półsyntetyk...ale wyciszyło go tylko na krótki czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktoś wysłać link z opisem wymiany tego napinacza bo ja niemoge znaleść , moze wiecie czy w moim silniku jest tylko jeden rodzaj napinacza bo mam w kupnie uzywany podobno dobry a niechciał bym kupić złego który nie bedzie pasował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi edycja się posypała nie wiem o co chodzi? :eek:

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności