Skocz do zawartości
Szym@c

Fabryczne radio ( BetaV) + subwoofer ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przeczytałem wiele tematów na temat zmiany systemu nagłośnienia samochodów i w większości opierają się one na słusznej zasadzie, że to co dobre musi kosztować. Niestety - życie nie jest czarno - białe - i czasami trzeba decydować się na kompromisy. Dla mnie takim kompromisem jest pomysł podłączenia subwoofera do fabrycznego zestawu w moim pasku. Nie chcę ( a właściwie - nie mogę z pewnych względów) zmieniać radia. Mam więc pytanie do znawców tematu: z Bety nie ma klasycznych wyjść audio ( chinczy - czy jak je tam zwał ;)), czy jest więc możliwość podłączenia do niej aktywnego suba lub też jakiegoś monoblocka z subem ? Moim zamiarem - jest tylko uzupełnienie dźwięku o brakujący mi bas - tak bez szaleństw. Ale jeśli wymagałoby to wymiany radia - sorki - zostanę przy becie !

Pozdrawiam

 

Szym@c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest taka przejsciówka ktora podlaczasz pod kostke i zamienia sie na rca i pod to mozesz podlaczyc wzmacniacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź :-)

Ale jeśli można, to chciałbym uściślić : nadal będę mógł pozostawić podłączone istniejące głośniki a prócz tego podłączyć wzmacniacz ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne!

Dziękuję za informacje i pomoc! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos Ci pomógł, warto odwdzieczyć sie klikając opcje "pomógł"

 

Pozdrawiam

 

ale też punkt 2.7 naszego regulaminu mówi że : Nie upominaj się o punkty pomógł - są dobrowolnie dodawana przez autora danego wątku. Jeśli nie doda punktu sam - nie stawiaj go w niezręcznej sytuacji - widocznie nie ma tego w zwyczaju lub uznał, że jednak nie pomogłeś wystarczająco./ lysy

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale beta V nie ma wejscia na taki kabelek tylko jak juz to GAMMA V

wiec prosze nie wprowadzac kolegi w blad i domagac sie "pomógl" bo nie pomogles.

 

jedyne wyjscie to wzmak 4-kanalowy 2 kanaly w mostku na sub i 2 kanaly na przednie glosniki a zeby podlaczyc do BETA V wzmak trzeba miec takie cos:

 

http://allegro.pl/item785924580_podlacz_radio_bez_wyjsc_rca_do_wzmacniacza_4265.html

 

+ 2 takie :

 

http://allegro.pl/item785918666_kabel_rozdzielacz_1_wtyk_na_2_gniazda_chinch_rca.html

 

aby podlaczyc 4kanalowy wzmak, ale za jakosc nie odpowiadam.

 

niestety BETA to slaba baza do rozbudowy CA lepsza jest GAMMA V

Edytowane przez tomiB5gd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje!

Tego się właśnie obawiałem :-( No cóż, przemyślę jeszcze raz sens takich inwestycji. Może trzeba poczekać i zabrać się za rozwiązanie problemu - bardziej profesjonalnie ??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co masz na myśli pisząc bardziej profesjonalnie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no wlasnie :D jedyne wyjscie to takie jak napisalem lub zmiana radia na bardziej profesionalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmiana radia na bardziej profesionalne

No właśnie to miałem na myśli - pisząc o "bardziej profesjonalnym" podejściu ( oczywiście plus rozbudowa o brakujące mi tony niskie :-) )

Ale to niestety musi trochę poczekać - inne priorytetowe wydatki uniemożliwiają podjęcie tego tematu obecnie.

 

Pozdrawiam wszytkich

 

Szym@c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności