Skocz do zawartości
Hudzior

Jaka jest roznica miedzy wahaczami do Passata z 2002r. i 2004roku?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy.

Dreczy mnie pytanko jaka jest roznica miedzy wahaczami z Passata np. 2001-2002 a 2004 roku.

Musze wymienic u mnie wszystkie wahacze z prawej strony i znalazlem cos takiego: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380164871134&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

ale dzwoniac tam sprzedawca powiedzial mi ze te niepodejda, wiec moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego:638:

Pozdrawiam

Edytowane przez Hudzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego skromnego doświadczenia i wiedzy ,którą posiadam to nie ma żadnej różnicy powinny pasować.Ale jak mówią nie ma ludzie nieomylnych.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z mojego skromnego doświadczenia i wiedzy ,którą posiadam to nie ma żadnej różnicy powinny pasować.Ale jak mówią nie ma ludzie nieomylnych.

No z tego co mi sie wydaje to tez niema zadnej roznicy, ale dlaczego sprzedawca twierdzi ze niepasuja, moze cos zmienili w modelu 2004?

Edytowane przez Duży
zmieniłem autora cytatu na prawidłowego (czasami to cytowanie fiksuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety sprzedawca mam rację. Od '96 do 03 były wahacze takie same.A po 03 są trochę inne. Przerabiałem to jakiś czas temu. Zresztą można sprawdzić na allegro jakie są wahacze i do jakiego rocznika pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej spotykam się wszędzie z podziałem do 2001 i od 2001 czyli do B5 i Di B5FL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różni się tylko jednym (2-gi po drugiej stronie) prostym wahaczem dolnym bo ma mniejszą średnicę sworznia chyba ta zmiana weszła od 2004r. i nie pasuje bo przez pomyłkę zakupiłem taki właśnie komplet !!!

Czyli z całego kompletu 8 wahaczy 2 nie pasowałyby, czyli sprzedawca dobrze wiedział i miał rację !!!

Edytowane przez kot_ik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zmiana od 2003r na podstawie wahaczy Febi

2001-2003 (upto 3B-3-072000) Febi 11350

2003-2005 (from 3B-3-072001) Febi 19932

Tak jak kolega wyżej pisał, inny jest tylko dolny przedni wahacz i jest on najczęściej droższy w porównaniu ze starszą wersją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności