Skocz do zawartości
yaneck

Jak zaprogramować otwieranie bagażnika z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę się połapać w tej dyskusji ,a też mam problem z otwarciem bagażnika w moim passacie .tylko u mnie temat wygląda tak ze przestał otwierać się cały wiec kupiłem drugi pilot i zaprogramowałem ,działa otwiera auto a bagażnika nie ''odryglowuje'' a z klawisza w drzwiach kierowcy otwiera , wymieniłem też moduł zmyślą ze to on i sprawdziłem wiązkę jest ok, a przed całą tą awarią bylo wszystko ok , patrzylem na mikrostyk przy zamku klapy i "wydaje mi sie dobry ,klika jak powinien ,gdzie jeszcze powinienem szukać ???????????

Edytowane przez egon1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam paska b5 FL 2004 kombi.

Autko jest zamknięte z pilota. Naciskam otwieranie bagażnika i oczywiście bagaznik sie odryglowuje, ale odryglowują się także przednie drzwi od str. pasażera.

Po włożeniu np. zakupów do bagażnika i zamknięciu klapy muszę nacisnąć przycisk kłódki na pilocie, aby auto się zamknęło.

Czy ktoś miał taki przypadek?

Gdzie szukać przyczyny takiego zachowania centralnego ?

 

Uszkodzony zamek w drzwiach pasażera. Prawdopodobnie w komforcie błąd zamka PP - niezrozumiały sygnał. Sprawdź czy miga kierunkowskazami przy zamykaniu pilotem oraz czy działa dead lock w drzwiach, które się odryglowują. Miałem podobną akcję tylko z drzwiami kierowcy. Po wymianie zamka wszystko wróciło do normy.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

nie mogę się połapać w tej dyskusji ,a też mam problem z otwarciem bagażnika w moim passacie .tylko u mnie temat wygląda tak ze przestał otwierać się cały wiec kupiłem drugi pilot i zaprogramowałem ,działa otwiera auto a bagażnika nie ''odryglowuje'' a z klawisza w drzwiach kierowcy otwiera , wymieniłem też moduł zmyślą ze to on i sprawdziłem wiązkę jest ok, a przed całą tą awarią bylo wszystko ok , patrzylem na mikrostyk przy zamku klapy i "wydaje mi sie dobry ,klika jak powinien ,gdzie jeszcze powinienem szukać ???????????

 

Trochę nie rozumiem działania twojej pokrywy. Możesz otworzyć pokrywę przyciskiem z kabiny tak, że zamek odskoczy? Czy po wciśnięciu przycisku w kabinie możesz otworzyć pokrywę przy użyciu klamki? Może wkładkę z tyłu masz w niewłaściwej pozycji. W moim aucie działa otwieranie pokrywy w sposób następujący: Jeżeli wkładka zamka w tylnej pokrywie ustawiona jest pionowo, to pokrywę można otwierać klamką, oczywiście po odryglowaniu zamków pilotem. Środkowy przycisk pilota służy do uzyskania dostępu do otwarcia bagażnika jak auto jest zaryglowane a chcę włożyć do bagażnika np. zakupy. Wtedy drzwi zostają zaryglowane, ja mam dostęp do pokryw, która samoczynnie się rygluje w momencie zamknięcia bagażnika. Z kolei jak wkładka zamka w pokrywie jest ustawiona poziomo to dostęp do bagażnika możliwy jest tylko przy użyciu środkowego przycisku pilota lub włącznika w kabinie. Jeżeli u ciebie jest inaczej to możliwe, że masz uszkodzony mikro wyłącznik w klamce pokrywy.

Edytowane przez lation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się. Kupiłem pilot używek zaprogramowany zgodzie z instrukcją i nie odryglowuje bagażnika. Drzwi zamyka i otwiera ale na środkowyy przycisk pilota nie działa. Na drugim pilocie jest ok otwoera sam bagażnik. Co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności