Skocz do zawartości
danek

Jaki rozmiar maja tarcze przednie w passacie3BG 4 motionAVF?

Rekomendowane odpowiedzi

J/w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Hej da się zalożyć wieksze ? też mam 4M ale troche wiecej koni i jakos te hamulce takie sobie są ;) ile max milimetrów ( przy feldze 15 cali - taka mam zimówkę ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Przy feldze 15" nie założysz nic wiecej. Przy fedze 17" możesz założyć 312mm ale koszta przekroczą Twe oczekiwania i to znacznie znacznie. Wg. mnie to nie bardzo się opłaca. Zapewne lepiej jest wyposażyć się w sportowe tarcze i klocki przy zachowaniu fabrycznych wymiarów.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danek, było na forum kilka razy - jarzmo od TT i seryjny zacisk - wchodzą tarcze 312x25 (ale poprawię kolegę hha - na 16" felgę minimum).

 

imo załóż sobie jakiś fajny odpowiednik i będziesz bardzo zadowolony... Rozwiązanie jest do tego tańsze od oryginalnych tarcz + klocków z serwisu :(. Zimmermany + klocki EBC green + dobry płyn i masz bajkę w porównaniu z serią (inna alternatywa to polecany na wielu forach zestaw: tarcze ATE Power Disc + klocki Ferrodo DS performance, które dostać obecnie graniczy z cudem). Różnica jest ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Dzieki za odpowiedzi ! Ja z racji zimowek nie wloze nic wiekszego ...

Jakie sa orientacyjne koszty zimmermanow + klocki EBC green ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

minimum 500zł + 300zł

 

U mnie możesz kupić Zimmermanny :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Uff cena troche boli - ale oryginaly sa w calkiem niezlym stanie wiec jeszcze chwile poczekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK .Dzieki za podpowiedzi. Pytalem dlatego ,ze etka podaje 3 rozmiary ale nie w zaleznosci od rodzaju silnika , tylko jakies oznaczenia modeli dziwne PR-1ZC , PR-1LT ,PR-1LC i jeszcze jedna tarcza do hampla z zaciskiem pływajacym. Co to za oznaczenia modeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

JA dodam jeszcze jedno pytanie - tarcze z przodu obejzalem i zal je wymieniac - za to klocki juz niedlugo - warto wlozyc klocki ktore poleca HHA do standardowych tarcz - czy beda na wyrost i nic nie zyskam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Zmierzyć grubość tarcz i jak będą bliskie 23mm to wymieniać a nie płakać, że portfel schudnie !!! Pozatym na swoje 2 pytanie powinieneś sam sobie odpowiedzieć czy warto na standardowe tarcze i to nie nowe pakować nowiutkie klocki za min 300zł. Mojej odpowiedzi zapewne sie juz domyślasz.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności