Skocz do zawartości
mimoc

Jak uruchomić kluczyk B?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z drugim kluczykiem .Może ktoś z kolegów wie w czym problem.Paska mam od pół roku i teraz chciałem użyć drugi kluczyk ,A tu- kicha .Nie otwiera drzwi nie odpala.Jedynie po włożeniu w stacyjkę włącza radio.Nr.kluczyka taki jak na działającym bateria 3,18V.W serwisie powiedzieli że aktywowanie 180 zeta i godzina postoju.Czy ktoś zna inny sposób żeby ominąć serwis? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w instrukcji czasami nie ma jakiegos dzialu o kluczyku?

dla mnie to troszke dziwne ze dostajesz kluczyk ktory nie dziala? to po co on?

 

na chlopski rozum drugi kluczyk jest po to - jak zgubisz jeden to uzywasz drugi - bez zadnych problemow! pierwsze slysze o jakiejs aktywacji przez serwis VW ...ale ] moge sie mylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po włożeniu tego drugiego kluczyka Immobilizer rozpoznaje go? Wyskakuje komunikat "Immo Aktiv!"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz niewkodowany drugi kluczyk. Trzeba się udać do serwisu...

Swoją drogą kluczyki są kodowane w fabryce, czyli ten którym dysponujesz pewno nie jest oryginalny, czyli nasuwa się przypuszczenie że może ktoś dysponuje jeszcze jednym... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(oby pomogło) włóż kluczyk w stacyjkę przekręć go i próbuj zamykać i otwierać auto- nie wiem jakim cudem ale u mnie kiedyś pomogło a problem pojawił się jak wymieniłem baterię a pomysł wziąłem z opla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(oby pomogło) włóż kluczyk w stacyjkę przekręć go i próbuj zamykać i otwierać auto- nie wiem jakim cudem ale u mnie kiedyś pomogło a problem pojawił się jak wymieniłem baterię a pomysł wziąłem z opla
Ale tak w oplu synchronizuje się tylko nadajnik z odbiornikiem do zamykania i otwierania centralnego zamka jak przestaje działać zamykanie/otwieranie z przycisku kluczyka . Napewno niew ma nic wspólnego z blokadą immo . Tutaj trzeba zakodować kluczyk . Jak był wcześniej przypisany do auto to nie jest wielki koszt i problem , jeśli nie to tylko serwis może zakodować nowy prekodowany( koszt około 1000 zł ).Było już to poruszane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje na desce Wegfarsperre Aktiw albo tak jakoś podobnie W serwisie wspominali o łączeniu z fabryką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tak w oplu synchronizuje się tylko nadajnik z odbiornikiem do zamykania i otwierania centralnego zamka jak przestaje działać zamykanie/otwieranie z przycisku kluczyka . Napewno niew ma nic wspólnego z blokadą immo . Tutaj trzeba zakodować kluczyk . Jak był wcześniej przypisany do auto to nie jest wielki koszt i problem , jeśli nie to tylko serwis może zakodować nowy prekodowany( koszt około 1000 zł ).Było już to poruszane .
napisałem oby pomogło u mnie załapał i było ok nie wiem jakim cudem
W B6 kluczyka się nie przekręca :-)
coś TY--- ja poruszałem - kombinowałem - ruszałem kluczykiem i pomogło i działał do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał defender

W B6 kluczyka się nie przekręca :-)

 

coś TY--- ja poruszałem - kombinowałem - ruszałem kluczykiem i pomogło i działał do końca

 

Przekręcałes go w drzwiach ?

 

A kluczyk poprostu jakis handlarz mógł pomylic. Udaj sie do elektronika, nie do ASO ;) No chyba ze masz jakąs tam gwarancję. W aso zapłacisz duuuzo, ale nie mysl znowu, ze powiedziałem, ze nie warto zapytac ile kosztuje synchronizacja kluczyka w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Czytajcie o co pytam.Napisałem: ASO 180 zł, kluczyk oryginał ,obydwa mają te same numery .I kluczyka się nie przekręca w stacyjce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Chyba nie ma innego sposobu jedź na serwis i niech ci zaprogramują go ja miałem dorabiany kluczyk bo nie było wiec wykasowali mi stary skradziony ten zaprogramowali on-line koszt programowania znasz .A jakiś elektryk to ci spierniczy tylko moje zdanie :)też staram sie omijać serwis ale w tym przypadku to chyba najelepsze rozwiązanie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro1981 tak zrobię widzę że innego wyjścia nie ma .Z jednym kluczykiem można się wrąbać w niepotrzebne koszty .Dla wszystkich dzięki za dobre chęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności