Skocz do zawartości
kamol

Czas na zmiane Passat, jakie inne auto??

Rekomendowane odpowiedzi

Puga 407 SW, 5 letniego mozna chapnac za mniej niz 30 kafli, co wg mnie jest cena bardto atrakcyjna. Ale jako, ze nigdy nie siedzialem nawet w Pugu, zastanawiam, sie, co tak kiepskiego musi miec w sobie, hze takm traci na wartosci. Design zewnetrzny bardzo mi sie podba, w srodku juz nie moj gust, ale gdybym mial dzisiaj kupowac jakis inne auto, to bralbym go pod uwage. Nowy to nowy. No prawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traci na wartosci bo francuz.. 407 nawet nie prowadzilem ale mialem dwie 406, smigaly raz w miesiacu na trasie londyn-praga na pelnym gazie i nigdy nic nie padlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda że francuzy tracą na wartości i to wszystkie cytryny, pugi i renaty wszystkie lecą z ceny bardzo szybko. Ale za takie pieniądze nie dostaniesz nigdzie indziej takiego wyposażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaniesz, patrz hyundai, nowe KIA itp;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w planach Passata B6 2.0TDI 170KM bo duży choć trochę zniechęca mnie awaryjność dwumas i pompek. A jeżeli nie to, to zjadę z rocznikiem co do wymagań i BMW E46 330D 204KM, ciasne ale ma świetny silnik i jest ładne. Narazie mam takie typy na przyszłość. Jeżeli szukać po passacie w rocznikach do 2004 to moim zdaniem Audi A6 Avant też jest dobrą opcją ale tylko w benzynie V6. Zeby 2,5 TDI 180KM był OK to byłby to mój następca passata. A francuzów no jakoś nie lubię choć cytryny coraz ładniejsze.... to szybciej poszedłbym w japońce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda że francuzy tracą na wartości i to wszystkie cytryny, pugi i renaty wszystkie lecą z ceny bardzo szybko. Ale za takie pieniądze nie dostaniesz nigdzie indziej takiego wyposażenia

 

I tak chyba pugi najlepsze są z tego grona i tracą najmniej - renault ma największe spadki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie wiem co brać 407 kombi hdi 2.0, czy volvo V70 2,4D 163KM albo s60 2,4 ta sama moc albo benzyna 2.0T cos okolo 200KM do pracy ma okoł 50km w dwie strony, rocznie zrobie okolo 30-40 tys chyba nie wiecej. Do tego tak z 2-3 razy do roku trasa 4000 w dwie strony. Chciał bym zeby były male koszta utrzymania, i duza bezawaryjnosc. Volvo sliczne w srodku, w kombi (V) duzo miejsca i na bagaż, ale rocznik max 03, za to pug z wieszku fajny, a;le w srodku mi sie nie podoba,na plus mniejszy silnk 2.0 i chyba czesci tansze. Rok moze nawet 06. Panowie co wybrać?? doradzcie. Aha 35 tys max na wiosne.... mialem vektre B 2.0 DI mialem dwa passaty 1.9 afn sedan i kombi kombi mam dalej ale tylko do wisny :) mam nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie co wybrać??

To jeszcze masz tez do wyboru Toyote Avensis 2.2D, 175KM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez planuje zamienic paska na cos innego ... tylko pytanie co?

mam przelatane 80000 ... rok 05/06

myslalem o BMW 5 / Audi A6 / Subaru Tribeca

Chcialbym jakies autko bez mega duze przebiegu ... do wartosci mojego paska. Oczywiscie sedan / limuzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy ma inne zdanie... czasami nie tylko to że sie auto nie psuje to zasługa marki ale czasem też zasługa szcześcia które poprostu macie... niema aut które sie nie psują... i niema aut niezastąpionych... ja jeżdze juz drugim passatem i narazie jestem zadowolony :) oby tak dalej :) a moje nastepne marzenie to Passat CC albo Saab 9-3 SportSedan albo SportKombi :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyc gazete z autami na sprzedarz, zamknacz oczy i w co palec trafi, to bedzie ;)

 

Swoja droga sam prawie 3 mies myslalem co kupic... I nie pytajcie sie znajomych zeby pozniej nie miec pretensji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otworzyc gazete z autami na sprzedarz, zamknacz oczy i w co palec trafi, to bedzie
przy moim szczesciu wyjdzie mi "czinkoczento" lub duzy fiat ... ;)

 

Teraz tak serio ... mial ktos do czynienia z w/w modelami (BMW 5/Audi A6/Subaru)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW 535i - komfort + drogi trzyma sie jak przyklejone, troche pali, to fakt ale godne polecenia. Nigdy nie mialem problemow z awaryjnoscia.

Audi - nie mam pojecia

Subaru - nawet impreza nie jest tak dobra jak kiedys byla wiec tez bym sobie odpuscil. Napewno dos egzotyczne to auto jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ten temat już dawno nie aktualny przesiadłem się z passata do passata :P tylko tym razem po fejsie i 2 zero silniczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności