Skocz do zawartości
Gość _Marek_

Regeneracja?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Marek_

Witam,

czy ktoś z Was regenerował aluminiową? płytkę przy drążku biegów w automacie? Poniżej fotka, dodam, że nie jest to chromowana blaszka, którą nie da się pomalować. Na zdjęciu nie widać rys które chciałbym zlikwidować. Może coś doradzicie? Malowanie? Polerowanie?skrzyniaus6.jpg

Jak to zdemontować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Może warto poprostu za parę złociszy zakupić folię termoplastyczną i obkleić tę osłonę.

 

Powinno wyjść bardzo dobrze bo folia jest dośc prosta to nakładania.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malowanie na pewno nie....Ja bym to spolerował i później pobawiłbym się pastą do chromowania metali, albo oddałbym do firmy, która chromuje felgi(nie wiem czy ona coś pomoże).

Ewentualnie zawsze pozostaje kupić używaną ramke na http://www.ebay.de :vw:

 

P.S. Powinieneś to napisać w dziale B5(3B i 3BG) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupić używaną ramke

Ale też nie wiesz w jakim stanie i jak mocno jest porysowana :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może coś doradzicie? Malowanie?
...jesssuu...tylko nie malowanie!!!chyba że oddasz do firmy zajmującej się nakładaniem techniką zwaną FANTACHROME

 

kiedyś byli pod tym adresem http://www.fantachrome.pl , ale witryna nie działa obecnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marek_

Nie no spokojnie, nie chcę tego pomalować "srebrzanką" :-) Zacznę od polerki - nabyłem już specjalną pastę do polerowania metalu i aluminium. Zobaczę na ile jest skuteczna. Jak coś się nie uda to pozostanie malowanie, a potem to już tylko eBay ;-)

Niestety nie udało mi się znaleźć folii by to okleić.

 

Dzięki za sugestie,

pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności