Skocz do zawartości
Gość kozma2

passat b6 2006 1,9 tdiukreca trzecią sprezarke

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kozma2

mam paska b6 1,9 tdi sprowadziłem go cztery miesiące temu z belgi passek przyjechał juz z belgi po chip tuningu w firmie niemickiej ABT na hamowni 133 KM i 266 momentu .Po wypadku najechałem na słupek ogrodzeniowy zgubiony przez złomiarzy wymieniłem rozwaloną skrzynie biegów na szescio biegową z turana tez 1,9 ale passek nie chciał sie zabardzo wkrecac na poszczególnych biegach wiec poczytałem troche na forach pogadałem z ludzmi , doradzil mi zeby podciągnąc mu moment obrotowy do 300 itak tez sie stało specjalista z adt przerobił mi program i nawalił 166 KM i 330 momentu nom i sie zaczeło przy wyprzedzaniu na autosradzie około180 na godzine i 3200 obrotów rozsypała se turbina . Załatwiłem regenowaną po zalozeniu pochodzła dwie godziny i sie rozsypała wymieniłm na nowke która po trzystu metrach tez sie rosypała . PORADZCIE CO MOZE BYC PRZCZYNą

Edytowane przez Majcin
km a KM jest różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyczyną tego,tak jak zwykle,jest błąd czynnika ludzkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kozma2

twierdzą ze jezdze na niewłasciwym oleju Castrol 5w30 zalecany przez vw Ponoc powstał skrzep w magistrali olejowej i turbinA nie ma smrowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli używasz 505 01(nie wiem czy 1.9 może 507 00),to mechanik powinien zmienić płyn który wlewa w siebie,problem zaczął się w momencie ingerencji w moc,więc tam zacznij poszukiwania,lub zmień turbinę na przystosowaną do obecnych osiągów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
166 km

w 1.9 TDI nie dziw ze sie turbo rozleciało, jak jeszcze auto mialo troche przejechene to nidz dziwnego...

166km to sie robi 2.0TDI ...

Ja bym założyl nowe turbo i zrobil porzadny chip ale około 130km-140 max !

nie nie u mietka w garazu za 300zl !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności