Skocz do zawartości
electric000

Rzeczywisty przebieg 7-10 letniego Diesla z Niemiec

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiają się też uczciwy sprzedawcy z prawdziwymi przebiegami...

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11192466

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11165146

 

Jak na tyle przebiegu to i tak ładnie wyglądają. Kierownica sie błyszczy ale fotele w porządku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co pokazuje fakt że z "mniejszymi" przebiegami są bardziej zaniedbane...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - zdecydowana większość TDI na sprzedaż

ma przebieg rzędu 30-40tyś rocznie bo nie po to ktoś dopłaca

sporo kasy do TDI, żeby jeździć mało.

 

Inna sprawa to ogłoszenia sprzedaży samochodów.

Nie mam ani jednego znajomego, który by rodzynka wystawiał

na allegro. Dobre wozy oddaje się znajomym i po rodzinie, albo

za mało atrakcyjną kasę. Więc jeśli ktoś chce kupić tanio 6letniego

PASSATA TDI z przebiegiem ok 100km to znaczy że lubi się oszukiwać.

 

Przyznam, że przebieg był dla mnie ważny, ale swojego

6 letniego paska kupiłem z przebiegiem 240tyś. km i na szczęście

to okazało się przebiegiem prawdziwym mimo że nie małym.

W Niemczech przez 3 lata zrobił 130tyś ;)

Tak sobie tłumaczę, że wolę diesel'a odpalonego i jeżdżonego konkretne

odcinki niż TDI z małym przebiegiem odpalanym raz na 2 dni żeby

przejechać po zakupy 3km.

Edytowane przez Barth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak przebieg 0 z salonu, ale na to nie wszystkich niestety stać...marzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak przebieg 0 z salonu
salonówki przy odboirze mają 9-29 km zrobione;) tak że zera nie ma, poza tym wolę 4-5 letnie auto dobrej marki niż nówke np Dacii (w tych samych pieniądzach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bym se cofnął żeby mieć 0:p

 

Ja nie piszę o nowej Dacii:) Tylko co najmniej o Octavii albo innym Passacie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te auta po sprowadzeniu do Polski dostaną pewnie typowo polski przebieg 180 tys km :

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=125620871&__lp=103&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1997-01-01&maxFirstRegistrationDate=2002-12-31&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=125421378&__lp=103&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1997-01-01&maxFirstRegistrationDate=2002-12-31&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=102

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=120773784&__lp=103&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1997-01-01&maxFirstRegistrationDate=2002-12-31&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego linka - co mi się pierwsze rzuciło w oczy-zauważcie stan kilometrów podany w ogłoszeniu:wyraźnie napisane Kilometerstand:459.101 km

a najlepsze jest w nagłówku:VW Passat Variant 1.9 TDI ATM 180000 Tkm

:D leże i kwicze :hyhy:

Trzeci to już typowa taxa,więc podejrzewam jeszcze wyższy stan km niż te 455.000...

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do drugiego linka - co mi się pierwsze rzuciło w oczy-zauważcie stan kilometrów podany w ogłoszeniu:wyraźnie napisane Kilometerstand:459.101 km

a najlepsze jest w nagłówku:VW Passat Variant 1.9 TDI ATM 180000 Tkm

:D leże i kwicze :hyhy:

Trzeci to już typowa taxa,więc podejrzewam jeszcze wyższy stan km niż te 455.000...

 

skrot ATM oznacza w niemczech "wymiana silnika" :) czyli GESAMTLAUFLEISTUNG to podany laczny przebieg "budy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skrot ATM oznacza w niemczech "wymiana silnika" :) czyli GESAMTLAUFLEISTUNG to podany laczny przebieg "budy"

Fakt :D austauschmotor... Mój błąd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wklepack

Jak kupowałem swojego Passka pół roku temu (rocznik 2000) to na liczniku miała 170 tys :jasne. Kupiłem go bo był w dobrym stanie ( jak na prawie 10 lat.) Dzisiaj podczas sprawdzania VAG-em wyszło że mu trochę przybyło km i ma już 320 tys.( co w sumie może być ale nie musi być realne).

 

Z ciekawości sprawdziłem ile może stać Passek z takim przebiegiem na allegro i tu niespodzianka. Prawie nie ma ogłoszeń z takim przebiegiem. Czyli tak naprawdę Passaty z ponad 300 tys. to rodzynki, a nie te z 180 tys. :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak naprawdę Passaty z ponad 300 tys. to rodzynki, a nie te z 180 tys

 

hehe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowalem swojego to w ksiazce serwisowej po prawie 4 latach mial nalatane 181tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało:) krajowe 2-3 latki widuję po 250.000 km:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Panowie, nie mowimy o BUDYNIOWYCH bolidach? Chodzi mi o taxi. Znajomy w 2008 kupil z 2004r B5FL i miał 93tKM. Drugi kupił w 2009 tez B5FL i mial 198tkm. Zalezy... ale realnie patrząc to Niemiec śmiga z 200km dziennie spokojnie, no chyba że pracuje w swoim miescie, ale też szybko nie sprzeda auta w dobrej cenie. Moj ma 173tkm i 2007, zrobiłem juz 9tkm od lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goście z taxi i inni robią tak: jeździ np. 30.000 km - zmienia olej i cofa licznik, potem robi znowu 30.000 km i jedzie zmieniać olej do serwisu...w efekcie ma przebieg 2 x mniejszy...

Generalnie diesel w Niemczech ma jeździć...

Ostatnio znajomi mi mówił przez telefon że wiezie Passata 1998r. 110 KM, kupiony od "dziadka Niemca" spod domu - przebieg podobno 66.000 km - wyśmiałem go, powiedziałem ŻE CHYBA W OSTATNIM ROKU TYLE ZROBIŁ...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności