Skocz do zawartości
Pjotrm

Założenie kamery na budynku

Rekomendowane odpowiedzi

http://lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/940389.html

 

z tego co pisza w tym artykule wystarczy ci 50% glosow + 1 na zamontowanie kamery...

 

A z twoich wypowiedzi wynika ze tylko jedna osoba sie nie zgadza? wiec montuj to cholerstwo i tego spota na chacie mu i tak zrobimy :D

 

http://radca24.pl/release2.php?id=174

 

a jak nie da rady to moze zamontuj sobie jakas mikrokamere na sciemie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważ tez bezprzewodową kamerę zamontowaną w pasiu monitorującą przestrzeń dookoła...- to żadnej zgody nie będziesz potrzebował... Ale trochę kombinacji będzie - kamera, źródło zasilania, itp.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary współczuje ci, masz przerabane, najpierw altanka teraz samochod masakra jednym slowem. Proponuje ci abys bez pierdykania sie zalozyl kamere u siebie przed oknem od strony pokoju a nie miedzy rolete a okno czy zupelnie pzred rolete bo to nie przejdzie. Ktokolwiek moze doiniesc i mozesz miec klopoty.

 

Dlaczego wymagana jest zgoda administratora budynku na antent SAT czy na kamere ?? - odpowiedz bardzo prosta. Gdyby nikt sie nie pytal gdyby nie wymagano zgody wiecie jak by wygladaly takei budynki ?? ja bym sobie np pnacze z balkonu puscil w dol jak bym mial wkurwiajacegosasiada pode mna :D samowolka totalna by byla. NIe podoba mi sie kolor sciany wokol okna to ch##j pzremaluje sobie na pomaranczowo :) dlatego zgoda musi byc zawsze!!!

 

Ale skoro jestes u siebie, WOLNOŚĆ TOMKU W SWOIM DOMKU :) aczkowliek jak nawet sasiadka zauwazy kamere zadzwoni po administratora czy tp to zawsze mozesz ja albo sciagnac albo powiedziec ze to aparat fotograficzny sobie tam polozyles. Co kogo obchodzi co masz na parapecioe czy gdzie tam toebdziesz trzymal rownie dobrze mozesz kwiatkami zastawic. Sposobow zamaskowania mozna milion wymyslic :)

 

Jezeli zlapiesz nagrasz go na goracym uczynku to nie na policje tylko do sasiada i ogień pokazac mu nagranie i zakladam z gory ze problemow z nim miec jzu nie bedziesz :) wyskoczyc na ciebie nie wyskoczy bo mozesz powiedziec ze pojdziesz z tym na policje itp :) i wtedy inna bedzie rozmowa :)

Edytowane przez Blody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary współczuje ci, masz przerabane, najpierw altanka teraz samochod masakra jednym slowem.

Błażej trudno w to uwierzyć ale mój sąsiad skur*&^l jest inwalidą więc ciężko jest mi łeb mu urwac i nasikac w szyje bo lubie w rywalizacji mieć godnego przeciwnika. Poprostu nie bije słabszych ale moja cierpliwość ma swoje granice.

To co podrzucił Mati ma swój sens i jeśli sie potwierdzi to zakładam kamere tam gdzie jej miejsce.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności