Skocz do zawartości
Groszek_6

skrzynia Bose vs instalacja fabryczna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

Dostałem skrzynie basową Bosa i chciałbym ją dołączyć do mojej fabrycznej instalacji Audio.

Mam w passku 8 głośników.

Pytanie jak ją wpiąć? obejdzie się bez wzmacniacza? bez dodatkowych przewodów zasilających? Dodam, że tuba nie jest rewelacyjnej mocy i nie ma również podrzucać samochodu.Chodzi mi głownie o podniesienie jakości basu.

Oto zdjęcia:

acdd18088c1ce62am.jpg

42bfdd2f89388a81m.jpg

5a8332d389fcc19bm.jpg

646c0fa12dd1cfedm.jpg

z tym, że tak:

wtyczka jest na 4 piny. 2 kable wychodzą z jednej strony głośnika, 2 z drugiej... Jak to podłączyć ??

Ps. nie potrzebuję jakiegoś filtra?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu tuba czy skrzynia? 8 głośników podpiętych pod radio, a Ty chcesz jeszcze to ustrojstwo dodać? Według mnie nie obejdzie się bez wzmacniacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem co to jest :P po prostu większy głośnik w wielkim plastiku, bez zadnej elektroniki... :P

8 głośników bardzo ładnie gra, ale chciałem jeszcze dorzucić mały bas.

Myślę, że da rade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to sam nie wiesz co to jest?? Ehh... Skrzynia basowa to taki kwadraciak. Podstawa dolna, górna, 4 ścianki, w kształcie sześcianu, lub innej podobnej bryły. Tuba to taka przerośnięta rolka papieru toaletowego. Ale żeby w plastiku? Może jakaś pleksa czy coś podobnego... W każdym razie, nie podłączaj tego bez wzmaka bo będzie kwas...

 

P.S. Też mam ATJ w wersji EDITION ale nie mam grzanych tyłków :(

Edytowane przez Key86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności