Skocz do zawartości
kruszynek

auto nie chce zapalać :/

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu mój passat nie chce palić. po uruchomieniu zapłonu i wciśnięciu pilota auto zapala na pół sekundy i gaśnie. wyskakują komunikaty o blokadzie kolumny kierownicy albo zapala się i miga kontrolka sygnalizujaca problemy z rozruchem silnika lub świecami. (kontrolka przedstawia taką żółtą spiralę).zacząłem nawet używać drugiego klucza bo myślałem ze auto ma problem ze zczytaniem kodu immobilajzera kluczyka ale problem się powtarza... czy ktoś się orientuje co to moze byc?

proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60951 :)

 

---------- Post added at 13:29 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

 

A tu jeszcze jedna częsta przypadłość http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=32934 ale podłączenie do kompa prawdę Ci powie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odlacz klemę akumulatora na chwilę i wtedy problem powinien zniknac ale to tylko na chwile

 

zalecana jest wymiana koluny kierowniczej i modulu komfortu - a to spory wydatek kilka tysiecy zlotych

 

widze, ze masz samochod z 2006 roku i mozna sprobowac jeszcze podzialac z dobrą wolna

 

daj znac, jakbys potrzebowal czesci lub informacji jak skorzystac z dobrej woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem u pewnego elektryka samochodowego i podlączył komputer na którym wyszedł błąd immobilisera i sterownika silnika. rozumiem że te dwie rzeczy są z sobą powiązane? w poniedziałek jadę do gościa co ma to rozeznać dokładnie i wycenić koszt naprawy.

 

czy ktoś się orientuje ile to może kosztować(nie w serwisie))?????????????

i ile kosztuje moduł kolumny kierownicy??

 

---------- Post added at 13:16 ---------- Previous post was at 13:10 ----------

 

a o co chodzi z tą dobrą wolą?? możesz to opisać jaśniej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz to przerobiłem- kolega z Rybnika naprawia dolegliwosci. Przyczyna - naprawa modułu w kolumnie kierownicy- w serwisie wymiana calej kolumny. Problem szeroko opisywany na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności