Skocz do zawartości
JACU6X6

Pogaduchy podkarpackie - o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

od jutra rana do 25 czerwca będę u was w podkarpackim w miejscowości Święte. Więc jak ktoś będzie widział DROPSA to niech śmiało trąbi i mruga.

 

BTW.

 

Zapodajcie jakieś ciekawe miejsca do zwiedzenia w waszym wojewódzctwie bo chce pojeździć i pozwiedzać

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapodajcie jakieś ciekawe miejsca do zwiedzenia w waszym wojewódzctwie bo chce pojeździć i pozwiedzać

udaj się w Bieszczady, zacznij od Soliny. W sezonie jest możliwość wejścia w głąb zapory..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
udaj się w Bieszczady, zacznij od Soliny. W sezonie jest możliwość wejścia w głąb zapory..

 

tam już planuję być w niedzielę ale nie wiem czy to już sezon i czy pozwiedzam w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Cię dokładnie interesuje? Jechałem tą kolejką z Cisny do Wetliny (chyba), ale to było z 15 lat temu, za dzieciaka więc o wrażeniach nie powiem ale raczej były dość pozytywne.

tu masz stronę:

http://kolejka.bieszczady.pl/

W Komańczy masz muzeum Kardynała Wyszyńskiego (jakby Cię interesowało), w Lesku bardzo dobra Cukiernia "Szelców". Warto też wejść na Połoninę Wetlińską (jeśli jedziesz z dzieciakami), jeśli nie to można pokusić się o Caryńską albo nawet Tarnicę ;) Ewentualnie jeszcze możesz jeszcze zobaczyć Kamień Leski i ruiny zamku "Sobień"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co Cię dokładnie interesuje? Jechałem tą kolejką z Cisny do Wetliny (chyba), ale to było z 15 lat temu, za dzieciaka więc o wrażeniach nie powiem ale raczej były dość pozytywne.

tu masz stronę:

http://kolejka.bieszczady.pl/

W Komańczy masz muzeum Kardynała Wyszyńskiego (jakby Cię interesowało), w Lesku bardzo dobra Cukiernia "Szelców". Warto też wejść na Połoninę Wetlińską (jeśli jedziesz z dzieciakami), jeśli nie to można pokusić się o Caryńską albo nawet Tarnicę ;) Ewentualnie jeszcze możesz jeszcze zobaczyć Kamień Leski i ruiny zamku "Sobień"

 

No to zapodałeś kilka fajnych miejsc do zwiedzania. Mam nadzieję że czasu starczy i pogoda dopisze. Dzięki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy z podkarpacia potrzebna mi wasza pomoc. Potrzebuje sklep najlepiej w przemyślu gdzie będę mógł kupić kolanko aluminiowe poniewaz autko odmawia dmuchania na turbo (kolanko silikonowe uleglo uszkodzeniu wczoraj w trasie) dajcie znać tutaj lub na PW to podjadę i kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz sklep motoryzacyjny czy budowlany? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcesz sklep motoryzacyjny czy budowlany? ;)

 

podaj oba mam czas to zobaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl, Mickiewicza 65a jest duży sklep motoryzacyjny, jak jeździłem tam z paczkami to zawsze był tam spory ruch. I niedaleko na Lwowskiej jest Castorama. Może ktoś się z Przemyśla jeszcze wypowie, gdzie robi zakupy. Ja w tym rejonie jeździłem to te sklepy kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemyśl, Mickiewicza 65a jest duży sklep motoryzacyjny, jak jeździłem tam z paczkami to zawsze był tam spory ruch. I niedaleko na Lwowskiej jest Castorama. Może ktoś się z Przemyśla jeszcze wypowie, gdzie robi zakupy. Ja w tym rejonie jeździłem to te sklepy kojarzę.

 

spoko sprawdze jak tylko uruchomie samochód (alternator wyzionął dziś ducha - sprzęgiełko całkiem odleciało ;) )

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej miejscowości co jesteś to jest gość który handluje czesciami. Niestety nie pamiętam jak sie nazywa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tej miejscowości co jesteś to jest gość który handluje czesciami. Niestety nie pamiętam jak sie nazywa :/

 

już zamówione przez alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cie Krzysiu. Widzę ,że co roku odwiedzasz Podkarpacie i Przemyśl. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Krzysiu. Widzę ,że co roku odwiedzasz Podkarpacie i Przemyśl. Pozdrawiam

 

czesc Piotrek. Tak bardziej co dwa lata. Podeślij na PW numer to się ustawimy na pogadanke w przemyśłu jak tylko auto zrobię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam warsztatu dobrego i w rozsądnych pieniądzach w okolicach Brzozowa gdzie zrobią mi zawieszenie,wymienią pasek wielorowkowy i przede wszystkim uszczelnią pompę wtryskową bo się rozciekła :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim uszczelnią pompę wtryskową bo się rozciekła :/

jeżeli pompa do roboty to tylko tu:

http://www.auto-diesel.ns48.pl/

Tylko przedzwoń do niego, bo ostatnio coś chorował i firma miała przestój, ewentualnie pisz PW to podam Ci namiary na jego byłego współpracownika, który ma swój warsztat teraz.

 

gdzie zrobią mi zawieszenie,wymienią pasek wielorowkowy

tutaj:

http://euro-klima.info/ pracuje mój kuzyn, jakbyś się zdecydował to daj znać to mu powiem żeby się przyłożyli. kumplowi ostatnio klimę robili i na razie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Własnie nie polecali mi go inni.

 

 

podam Ci namiary na jego byłego współpracownika

 

Do Łukasza B.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Własnie nie polecali mi go inni.

a ja słyszałem pozytywne komentarze.. spotykałem ludzi z Podkarpacia i jak słyszeli że mieszkam w Starej Wsi to od razu z hasłem że robił im coś przy dieslu i że zadowoleni..

 

Do Łukasza B.?

Waldemar D.

Ten którego podałeś to bardziej sprowadzaniem samochodów się zajmuje, naprawia i sprzedaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności