Skocz do zawartości
JACU6X6

Pogaduchy podkarpackie - o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was pożyczy mi rower ?

Dziękuje Wam ślicznie za odzew :kijemgo

Właśnie urodził mi się kolejny synuś

Moje gratulejszyn, zdróweczko :drinks:

 

 

BTW

 

Dziękuje serdecznie Piotrkom za Waszą życzliwość i pomoc.

DJ Tuning :padam:

EMU89 :padam:

 

Panowie Wy możecie liczyć na moją pomoc i do zobaczenia na ziemi Łódzkiej :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może byśmy wymienili środki Emu? xdd

 

 

Dajesz 500 zl i mieniamy :D:D:D narazie go sproboje puscic tak jak stoi :D a tak wogole jak nie pojdzie bedzie stal i czekal na mnie :D

 

 

A co kupujesz

 

Narazie nic ... Wyjezdzam za granice moja nie jezdzi autem bo nie ma potrzeby tato tez takze szkoda zeby stal i gnil do reszty ktos by sie mogl nim pocieszyc jeszcze :)))) ja jak juz pojade to pewnie bede zbieral na jakas b6 , forda mondeo z 2008 albo na jakies inne oszczerstwo jeszcze nie wiem bo na koncu wroce z jakas b5 i juz haha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez MsKondri Zobacz posta

może byśmy wymienili środki Emu? xdd

 

Dajesz 500 zl i mieniamy narazie go sproboje puscic tak jak stoi a tak wogole jak nie pojdzie bedzie stal i czekal na mnie

 

To w tym tyg :D boczki i siedzenia ;P szyby elektr Ci zostawie bo sam musze se dolozyć w swoim czasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miglanc tylko moich alusów nie sprzedaj z autem :D ja w przyszłym tyg będę miał oponki na nowe 16stki :D więc wpadnę zostawię Ci stalówki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boi pamietam ze Twoje ;p to jak masz 16 to te Ci na co hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę wysłuchać Waszych opinii :)

 

8dd4aa2a3328974bm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje namiary na kogos kto posiada czesci do passatow b5 (tylna lampa przedni i tylni zderzak prawdopodobnie prawy zderzak )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muszę wysłuchać Waszych opinii

o widze koło Ci już jakieś wpadło z blendą. Stikers na koła ciekawy dosyć, chociaż nie wiem jak tam z czyszczeniem tego bo polerka lepsza. ;D a blenda moim zdaniem to jednak najlepiej z tyłu jak jest w kolorze bo itak jest nietypowo. Ja już tylko na szybie zostawiam stikera, i to żeby tylko nie na bocznych przednich albo na przedniej jakiejś za dużej, ob już nie chce mi sie tłumaczyć misiaczkom że to jest atrapa, to nie świeci to może być zaklejone itd.itp. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie prawy zderzak

 

prawy zderzak powiadasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawy zderzak powiadasz

 

Nie lap mnie za slowa :DDD Prawy blotnik mialo byc hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wyborem stickera był problem :) ale na aluskach musi zostać do końca sezonu a przez zimę może się zbiorę do polerki :P a tylna blendę ściągnąłem bo nie bardzo się prezentuje ;/ jak zderzak pójdzie na gładko to i blenda będzie w kolorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Iwonicza jest chyba dwóch forumowiczów i obaj mieli b3 :) a tego autka nie widziałem jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to były passat Wojtka ze Stalowej, ten co był w Spale

straszny strucel, jeszcze tablice stare RST

Edytowane przez koxi30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to były passat Wojtka ze Stalowej, ten co był w Spale

straszny strucel, jeszcze tablice stare RST

 

Ja kiedyś o nim pisałem bo koleś z Sokołowa Małoplskiego go sprzedawał,ale koxi mi go odradził.

Jakies 3 miesiące nowy właściciel go mogł mieć max bo w czerwcu na allegro wisiał do sprzedania

 

mój post

http://forum.vw-passat.pl/threads/61799-Pogaduchy-podkarpackie-o-wszystkim?p=1663733&viewfull=1#post1663733

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakonczenie sezonu staszoVW.pl ---07.10.2012---

 

 

7.10.2012 ( pierwsza niedziela października )

Plac targowy w Połańcu ul. Krakowska przy drodze krajowej nr 79 Sandomierz – Kraków ( naprzeciwko BP )

godz.12.00

 

Zakonczenie sezonu staszoVW.pl

 

Image

 

czyli nowy juz oficjalny temat z data i miejscowka

 

pisac kto , pisac co , co mozemy zrobic co nie ?

ale ogolnie chodzi o najwiekszy zlot konczacy ten sezon !

 

---------- Dodano o 12:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:23 ----------

 

Image

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam tutaj aby sobie ułatwić :P chcę zderzak na gładko i rejestracje niżej na kratkę tylko pytanie czy to dobry pomysł?? bo wlot powietrza na chłodnice będzie przysłonięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytam tutaj aby sobie ułatwić chcę zderzak na gładko i rejestracje niżej na kratkę tylko pytanie czy to dobry pomysł?? bo wlot powietrza na chłodnice będzie przysłonięty

hey, no to tak jak u mnie jest :D rejestracje daj na któryś bok a nie centralnie i będzie dobrze, wiatrak itak ci sie włączy normalnie i będzie ciągnął powietrze. do diesla to itak ta kratka do chłodnicy ma dużo wlotów, bo do benzyny to tylko na kawałek chłodnicy przez to sobie przerabiałem to. Moge Ci porobić zdjęcia jak to mam zrobione i jak przymocowaną rejestracje ;)

P.S. Ty mi te lampe sprzedaj nawet bez szkła to sobie dokupie oddzielnie ori szkło a nie trzymaj ich tyle. ;D

P.S.2 zobacz w mój mój passat co nabyłem. :D:D

Edytowane przez MsKondri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności