Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy akumulatorek na pokładzie...tylko oczywiście połamałem do końca podszybie :( przynajmniej będzie większa motywacja do wymiany :)

Jak już byłem pod maską w tamtych okolicach to sprawdziłem filtr kabinowy...aż dziwne że jeszcze dolatywało do kabiny jakiekolwiek powietrze:) a wymieniony poprzednio latem razem z innymi filtrami i olejem.Oczywiście zmieniony od razu. A reszta też nie długo bo zbliża się wymiana oleum to i reszta filtrów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano odpaliłem za pierwszym razem (było -23)

Pojechałem do pracy i odpaliłem służbowego LT-ka z przewodów bo w nim aku ma już 8 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem żarówki mijania- w tamtym tygodniu jedna się spaliła i zafundowałem sobie philips GT150 :) Teraz muszę testować ale już widzę że jest lepiej :)

Edytowane przez bochaczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rana odpalił od pierwszego cyknięcia :) - a parkuję pod blokiem.

Po pracy małe zdziwionko - mało wiatru w przednim lewym kole. Dojazd do najbliższego Orlenu i kicha - kompresor nie działa by dopompować. Na szczęście obok był serwis opon. I dobrze, że zajrzałem - w oponie siedział mały drucik i powietrze pomalutku pocichutku sobie uciekało... Dziura załatana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przeprowadziłem sprawnie dwie czynności w ekstremalnych warunkach: wymiana żarówki w tylnej lampie i naprawa klamki w tylnych drzwiach. Wszystko to przy -15 bez rękawiczek:D Palce prawie odpadły , ale klameczka sprawna:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wjechałem do garażu, (golfem i passatem), na zewnątrz temperatura: -23,5, a w garażu: + 18,5

> co zrobiłem ???? .........

otworzyłem okna w autach :D

i tak do rana ...........

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połamałem podszybie i ładuję aktualnie AKU - stoi sobie dodatkowo przy kaloryferze co by cieplej miał :D A zewnętrzna jak na razie -20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś odetkałem podmarznięty parownik i wlałem nowy płyn GLIKOL a nei jakisz shit co zamarzł z supermarketu pod tytułem KULER szuler nic nie wart no i maszynka smiga dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Nowa przepływka powędrowała dziś do mojego TDI. Teraz odkrywam to auto na nowo :D Za to dostał nowy filtr powietrza i zyskał miano pocisku... Idzie jak burza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykryłem wczoraj lochę pokrowcem z allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urwałem zaczep do otwierania maski (-23)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Urwałem zaczep do otwierania maski (-23)

UUU lajtowo , że tylko zaczep bo z Twoimi gabarytami dobrze , że maski z błotnikami nie wyrwałeś :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UUU dobrze , że tylko zaczep bo z Twoimi gabarytami dobrze , że maski z błotnikami nie wyrwałeś

 

:D

 

A ja jak holowałem klekoty po osiedlu to zapomniałem założyć zaślepkę w tylnym zderzaku bo zaczep z tyłu mam wkręcany. No i patrzę dzisiaj zaślepki zderzaka brak :( szit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UUU lajtowo , że tylko zaczep bo z Twoimi gabarytami dobrze , że maski z błotnikami nie wyrwałeś :rotfl:

To żeś mu doje......ał :rotfl: Ja dziś włożyłem AKU (bez strat w plastikach :D ) i odpalił od strzała :D Temperatura -24.

 

Kuczi - zmieniłeś nick? Zadne podanie o zmianę - do mnie nie wpłynęło :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To żeś mu doje......ał :rotfl: Ja dziś włożyłem AKU (bez strat w plastikach :D ) i odpalił od strzała :D Temperatura -24.

 

Kuczi - zmieniłeś nick? Zadne podanie o zmianę - do mnie nie wpłynęło :rotfl:

Danio-przecież i tak połamałeś już wczoraj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danio-przecież i tak połamałeś już wczoraj :D

No tak - ale dziś przy wkładaniu mogłem przeciez połamać jeszcze w innym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak - ale dziś przy wkładaniu mogłem przeciez połamać jeszcze w innym miejscu :)

Widzę że się postarałeś ;)

A ja dzisiaj rano odpaliłem Passka,tak kontrolnie :) Cieszę się że mam benzynkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wreszcie wymontowałem ten śmieszny kasetownik, teraz medytuję jak tam zamontować moje cb:) , naprawiłem sobie podświetlenie nawiewów, a może zabiorę się za schowek tylko trochę się ugrzeję bo już nie mogłem nawet fajką trafić do ust:) no i na koniec mała ciekawostka:) http://img522.imageshack.us/i/p26011011490001.jpg/

http://img193.imageshack.us/i/p26011011480001.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowane oponki...letnie :064: odpedzam zle duchy zimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamontowane oponki...letnie odpedzam zle duchy zimy
Pojechałeś :rotfl:

 

Pasek odwiedził myjnię. Został umyty z zewnątrz i posprzątany w środku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności