Skocz do zawartości
art.kam

Zabrali dowód rejestracyjny.

Rekomendowane odpowiedzi

KUR... GOTUJE SIE WE MNIE.

kupiłeś już auto z przyciemnionymi szybami czy sam przyciemniałeś :?: Jeśli sam to nie rozumiem oburzenia :D

, zerwe folie i jutro szybki przeglad

mało czasu trochę na szukanie ... było kupić szybki i wymienić koszt jakieś 50pln :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione bez folijek, sam naklejalem... Majcin ja mam pelna swiadomosc tego ze tak nie wolno (hi hi), 28% w zadnym stopniu nie przypomina 75%...

Wiesz nerwy mialem na siebie bo chcialem byc mily, uprzejmy...i zamiast siedziec przy drinku i zapomniec o jakichkolwiek ludzkich odruchach postanowilem pojechac po zone do Kolobrzegu chociaz ona chciala wracac autobusem...

No i potem jeszcze to gadanie... a przeciez mowiłam itd itd...

stad ta zagotowana krew, te nerwy....

Zastanawiamsie teraz co z tymi szybami... moze faktycznie miec parke na wymiane?

Bo czegos brakuje.... i slonce jakies takie ostre sie wydaje;)

Edytowane przez art.kam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiamsie teraz co z tymi szybami... moze faktycznie miec parke na wymiane?

Bo czegos brakuje.... i slonce jakies takie ostre sie wydaje

Kup sobie okulary przeciwsłoneczne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie okulary przeciwsłoneczne

 

Nooooooooo, albo wogole bede jezdzil po 16 bo slonce juz wtedy tak nie razi:):):)

bardziej mi chodzi o estetyke. Te szybki tworzyly calosc, zeklbym nawet jednosc, a teraz... jakby mi ktos cos wydarl:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam 2 pary i tylko na stacji obslugi przy przegladzie zmieniam, nawet tapicerki nie zakladam przy zmianach:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.. oglądałem na alledrogo szyby przednie do paska... najtaniej 30 zł za sztukę... a folia za 80 zł za szybę... ech...faktycznie trzeba było zakupić używki, włożyć i pojechać na przegląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam temat.. oglądałem na alledrogo szyby przednie do paska... najtaniej 30 zł za sztukę... a folia za 80 zł za szybę... ech...faktycznie trzeba było zakupić używki, włożyć i pojechać na przegląd.

 

Albo od kogoś z forum z okolicy całe drzwi przełożyć :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności