Skocz do zawartości
robert10

czyszczenie podsufitki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie - czym można wyczyścić podsufitkę i resztę tapicerki. W googlach znalazłem, że niby vanischem dobrze się czyści, ale niektórym po takim zabiegu odkleiła się podsufitka. Jakie środki polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja w poprzednim moim aucie (VW polo) czyściłem vanishem. Trzeba wzbić sporo piany i nią dopiero się myje. Aha najlepiej do czyszczenia użyć miękkiej szczotki takiej do rąk i czyścić tylko pianą.

Ja myłem siedzenia w polówce zimą ale miałem plusa bo czyściłem kupione siedzenia w domu luzem, Ty jak będziesz czyścił to najlepiej chyba jakoś przed południem aby przez resztę dnia tapicerka schła.

PS. Dość często mocz szczotkę, i mokrą szczotką nakładaj pianę

POZDRO:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informację, na pewno się przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego super sposób masz też przy uzyciu kawałka najzwyklejszej firanki :) vanish + firanka i masz pieknie czystą tapicere :) i nie myjesz piana tylko wrzucasz firane do miski z woda ładnie ja wykrecasz i lecisz z koksem. firana nie zatrzymuje wody w sobie i jest tak samo mokra jak bys czyscił samą piana :) gwarantuje ci ze podsufitka ci sie nie odklei. fotele możesz prać tak samo i nie bedą wcale mokre :) firanka bardzo dobrze wyciaga brud. owocnej pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu. Wiemy już, żeby użyć Vanish. Moje pytania - czy zciągacie podsufitkę, czy czyściliście założoną na aucie? I drugie pytanie - jeśli czyści się tą pianą z Vanisha, to później się to jakoś spłukuje? w sensie samą wilgotną szmatką, gąbką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego po to jest pianka w vaniszu ze by z nia nic nie robic :) myjesz nia i zostawiasz do wyschniecie. a podsyfitke lepiej zostaw w aucie tak jak jest bo przełamiesz ja i bedzie miała zagiecia. widziałem pacjeta co wyciagał podsufitke i mu sie przełamała na srodku. lepiej myj w aucie. sciagniesz ja i bedzie przydko wygladac jak zalozysz na mijsce bo bedzie lekko mokra i po wyschnieciu sie ulozy na swoje miejsce. tak wiec nie ma co kombinować ze sciaganiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki auchi, ja jeszcze Vanisha w rękach nie miałem, stąd pytanie o pianę. Dzięki jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_0604.jpg ja wzsystkie auta czyszczę czymś takim i efekt jest zajebisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mnie kolega kiedyś zademonstrował czystą szmatkę i rozcieńczalnik nitro.Czyści i nie zostawia śladów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozcieńczalnik nitro
Żartujesz? nitro do podsufitki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej !!! W najbliższym czasie sprawdzę tę metodę (+użyje firanki :) ) i zdam sprawę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności