mhipo Zgłoś #1 Napisano 22 Sierpnia 2009 Koledzy dziś rano wsiadłem jak zawsze do samochodu i wybrałem się w małą podróż. niestety samochód wogóle nie ma mocy i wywalił mi błąd 17553 którego nigdzie nie ma! błędu nie da się skasować! Bardzo proszę o pomoc od czego ten błąd? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
GURAL Zgłoś #2 Napisano 22 Sierpnia 2009 wywalił mi błąd 17553 którego nigdzie nie ma! Czujnik G 70 czyli przepływomierz. Ale nie wiem dokładnie co go boli. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Duży Zgłoś #3 Napisano 23 Sierpnia 2009 _zlydzial1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mhipo Zgłoś #4 Napisano 27 Sierpnia 2009 już wszystko jasne... przepływka szrot - wymiana na nową i problem z głowy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach